fikir istiyorum

angels_devil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
6
0
kızlar adetim bir gün geçikti test kaseti aldım negatif çıktı idrar testleri ne kadar zamanda doğru çıkar yada baştan negatif çıkıp sonradan pozitif çıkan varmı yorumlarınızı bekliyorum

Hamileliğin cok erken dönemlerindeysen yanlış cıkabiliyor.2 gün sonra tekrar yaparsan testi emin olmuş olursun.

yumurtlama günüm 25 mart tı bu hesaplamaya göre nasıl olur canım pozitif çıkmasını çok istiyorum ve sabırsızlanıyorum

canım idrar testinde 10 güne kadar çıkmayabiliyor benim de geçen ay idrar testinde negatif çıkmıştı testlere güvenmediğim için 5. günden sonra kan tahlili yaptırdım ama malesef oda negatifti bence birkaç gün daha bekle yine test yap umarım hamişsindir:)

kızlar adetim bir gün geçikti test kaseti aldım negatif çıktı idrar testleri ne kadar zamanda doğru çıkar yada baştan negatif çıkıp sonradan pozitif çıkan varmı yorumlarınızı bekliyorum

Canım ben işin içinde olan biri olarak bende soruna cevap vermek isterim çünkü sağlıkçıyım.benimde adetim 4 gün geçmişti idrarda gebelik testim negatif çıkmıstı 7-8.gün tekrar baktım pozitif çıktı.bence sende adetini 7 gün geçtiği zaman yap ozaman kesin sonucu alırsın canım.ama tabi sabırsızlanıyorsan kanda bhcg testide baktırabilirsin.umarım dilediğin olur.

Benim 3.cü günümde pozitif çıkmıştı ama herkesin sanırım aynı olmaz inşallah istediğin gibi olur allah hayırlısını versin.

canım idrar testinde 10 güne kadar çıkmayabiliyor benim de geçen ay idrar testinde negatif çıkmıştı testlere güvenmediğim için 5. günden sonra kan tahlili yaptırdım ama malesef oda negatifti bence birkaç gün daha bekle yine test yap umarım hamişsindir:)

umarım sende en kısa zamanda bebiş sahibi olursun canım allah her isteyene versin

X