fetih suresi ve ortak dua( hamile kalmak için)

Shirine-alish

***Alişimmm-ömrümmm***
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2014
9.338
15.666
Merhaba arkadaşlar. Ben 2 duşuk geçirdim bir yıllık evliyim. Duşukler sonrası şiddetli bebek ozlemim oluştu. İçim kan ağlıyo ve hemn hamile kalmmak istiyorum. Duanın gucune çok inanan biriyim. Araştırmalarım uzerine fetih suresinin çok etkili bi hacet duası olduğunu oğrendim. Ben bu cumartesi yani 31. Ocak gunu bu duaya başliycam. Belli bi okunma adabı var. C.tesi başlayıp cuma gunune kadar toplamda 41 di sanırım okuyosun. Okunma adabına netten bakabilirsiniz. Uzun oldu ama benm soylemek istediğim benimle birlikte ve bu niyet uzerine bu tarihte okumak istiyenler varsa isim listesi hazırlayıp hepimiz kendi duamızda birbirimizede dua edelim. Katılmak isteyenler isim belirtsin lutfen...

cumartesi günü başlanır. Abdest alıp 2 rekat namaz kılınır. 7 defa Estağfurullah çekin arkasından salavat çekip niyet edin.cumartesi 1
pazar 3
pazartesi 5
salı 7
çarşamba 7
perşembe 7
cuma Sela okumadan 11 defa okuyun. Ardından dilediğini isteyin. inşallah dileklerimizle gerceklesir

Kızlar kimse olmayınca fetih suresine cumartesi günü tek basladım . Cumaya kadar hergün sayısına göre okuyorum. Hayırlısıyla evlat sahibi olmak için niyetlendim cuma günü bagışlıycam fakat evlat sahibi olmak isteyen kim varsa isimlerini yazsınlar onların isimlerini söyleyerek bagışlamak istiyorum. Cuma kısmetse 41 fetih suresini tamamlamış
olcam...

Merhaba zeynep,Hayır da şerde Allahtan gelir.Öncelike hayırlısı ise isteyin.Birde Meryem suresi kuzenime çok faydalı geldi.Sure biter bitmez hamile olduğunu öğrenmişti.

dua istenen yerde bende varım bende Meryem Suresini okuyorum hep beraber bunuda okuyalım liste yapalım hepimiz birbirimize destek olalım inşallah... bizde istedik bekledik olmadı aşılama yaptırdık tutmadı her gün yalvarıyorum Rabbime şimdi hep beraber yalvaralım toplu dua her zaman faydalıdır :)

Mrb kızlar ben soylediğim tarihte okudum devam ettim sayısıyla ama perşembe gunu adet oldum. Dolayısıyla tamamliyamadım. Adet olmama daha 15 gun vardı. 2 ay once duşuk yaptığım için olsa gerek duzensizlik oldu. Sizlerden tamamlamış olan varsa allahkabul etsin inşllh. Şimdi adetimn son gunundeyim. Bi kaç dua araştrdım onlara başliycam. Tekrar ortsk olmak istiyen varsa ben seve seve varım diyorum..

Mrb kızlar ben soylediğim tarihte okudum devam ettim sayısıyla ama perşembe gunu adet oldum. Dolayısıyla tamamliyamadım. Adet olmama daha 15 gun vardı. 2 ay once duşuk yaptığım için olsa gerek duzensizlik oldu. Sizlerden tamamlamış olan varsa
allahkabul etsin inşllh. Şimdi adetimn son gunundeyim. Bi kaç dua araştrdım onlara başliycam. Tekrar ortsk olmak istiyen varsa ben seve seve varım diyorum..
canim ben tamamladim Allah kabul eder insallah .sizler icin de dua ettim

Kızlar kimse olmayınca fetih suresine cumartesi günü tek basladım . Cumaya kadar hergün sayısına göre okuyorum. Hayırlısıyla evlat sahibi olmak için niyetlendim cuma günü bagışlıycam fakat evlat sahibi olmak isteyen kim varsa isimlerini yazsınlar onların isimlerini söyleyerek bagışlamak istiyorum. Cuma kısmetse 41 fetih suresini tamamlamış
olcam...
canim mesaj cok eski sanirim cocugun da olmus. bana da dua eder misin..ismim aynur

olcam...
Ya kizlar adetliyken nasi oluyo bu nasi okuyup tamamlayacam peki

Yo onu demiyorum 41 gun bouunca gubde bi kez okuyacaz ya hani adetliyken ansil oluyo yada ben mi yanlis anladim anlatir misin bana bi
benm okuduğum 1 haftada bitiyodu. Cumartesi başlayıp cuma bitiyo. Hergunku okuma sayısı farklı.. Bence onu yapabilirsin. Netten bakarsan daha net gorursun.

X