Fethiyede önerebilceginiz güzel otel?

bız geçen sene sevgılımle 4 gün montaverde

3 gün de bıg rose da kalmıştık

ıkısıde merkezde heryere çok yakın

denızıde çok güzeldı

ama balayı ıçın o oteller uygun mu pek bılemedım ıstersen netten bak bıraz googledan yazınca çıkıyor :KK76:

tsklerr, peki denizede yakinmi? havuz falan mevcutmudur?

havuz var evet

bıde her sabah 10daydı galıba tam yalan olmasın servıs gelıp alıyor çok güzel bı plaja götürüyor

sea horse dıye geçıyor karavanlar felan var ama sen sadece plajı kullanıyorsun bar felanda var yemek yıyebılırsın ıstersen ücretlı tabıkı

servıs ücretsızdı 10dk da ordasın arabayla

nette sea horse yaz bak götürdüklerı plajıda görürsün

ama oraya gıtmek zorunda degılsın ıstersen başka yerede gıdersın

bız o plaja gıdıyorduk çok güzeldı denızı

sonra 2-3 gıbı 10dk yürüme mesafesıyle halk plajına gıdıyorduk oda çok temız

havuz var evet

bıde her sabah 10daydı galıba tam yalan olmasın servıs gelıp alıyor çok güzel bı plaja götürüyor

sea horse dıye geçıyor karavanlar felan var ama sen sadece plajı kullanıyorsun bar felanda var yemek yıyebılırsın ıstersen ücretlı tabıkı

servıs ücretsızdı 10dk da ordasın arabayla

nette sea horse yaz bak götürdüklerı plajıda görürsün

ama oraya gıtmek zorunda degılsın ıstersen başka yerede gıdersın

bız o plaja gıdıyorduk çok güzeldı denızı

sonra 2-3 gıbı 10dk yürüme mesafesıyle halk plajına gıdıyorduk oda çok temız

cok tskler mutlaka bakicam sana geri dönücem :)

fethiyede denize yakın herşey dahil sistemi ile çalışn pek otel yok olanlar da denize oldukça uzak.. hillside ve lykia otellerini önerebilirim balayı için.kendilerine ait koylarda yer alıyorlar. oldukça lüks.

Evet arkadaşlar balayı için önerebileceğininz denize sıfır bir otel istiyorm yardımcı olrmusunz acaba bildiğiniz memnun kaldığınaz varsa bekliorm kızlar

canım bütçeiz ne kadar bilmiyoruz.ŞÖle sölim sana orta halli bi çiftiz bayram haftasına fethiye de manas park çalış oteli ayarladık gayette makul fiyatı otele özel plajı var hemen önünde ve havuzuda mevcut netten bak istersen.

canım bütçeiz ne kadar bilmiyoruz.ŞÖle sölim sana orta halli bi çiftiz bayram haftasına fethiye de manas park çalış oteli ayarladık gayette makul fiyatı otele özel plajı var hemen önünde ve havuzuda mevcut netten bak istersen.
evet canım bizimde btcemiz orta halli o yüzden ben hem deniza yakın olsn istiyorm hemde uygun istiyorm bu dediğine bakıcam başka bilgdikleriniz varsa bilgilendiriseniz çok sviniriim

evet canım bizimde btcemiz orta halli o yüzden ben hem deniza yakın olsn istiyorm hemde uygun istiyorm bu dediğine bakıcam başka bilgdikleriniz varsa bilgilendiriseniz çok sviniriim

o zmn bnm dedğim otele bak çünkü diğer oteller çok uçuk fiyatları.Güzel oteller de var ama denize uzaklar ama manas park denize sıfır üstelik havuzu var ve herşey dahil biz 20.08.2012-25.08.2012 arası rezervasyon yaptırdık.kişi başı günlük 113,00 tl.Sizin gidiceğiniz tarihler de önemli ztn netten hesaplama yapabilirsin.

o zmn bnm dedğim otele bak çünkü diğer oteller çok uçuk fiyatları.Güzel oteller de var ama denize uzaklar ama manas park denize sıfır üstelik havuzu var ve herşey dahil biz 20.08.2012-25.08.2012 arası rezervasyon yaptırdık.kişi başı günlük 113,00 tl.Sizin gidiceğiniz tarihler de önemli ztn netten hesaplama yapabilirsin.

canım benim dediğin otele baktım beğendimm teşekkür ederim biiz mayıs sonu haziran başı düşünüyorz o zmanalar biraz pahalı galiba ama devam edicem yine bakmaya

merhaba biz de 2.tatilimizz için aktivite yapabılecek otel arıyoruz, fethiyede. öyle ultra hersey dahıl falan degıl, temız yemekleri güzel olsun yeter. erken rez. bitmeden istyoruz.

çalış manas park hakkında bilgi verebılırmısın canım? havuzu nasıl? çalış plajı nasıl? yemekler nasıl, oda temız mı falan?

çok sağol

merhabalar bizde fethiye düşünüyoruz manas park çalışı gözümüze kestirdik özellikle ön taraftaki odaların balkondan deniz manzarası olması artı benim için fiyatıda gayet uygun ama bazı tereddütlerim var;
merkeze gezilcek yerlere çok uzak kalıyor mu?
istediğim oda ön tarafta olduğu için acaba çok gürültü olur mu?
bir de yemekleri nasıldır duyan bilen var mı acaba?

canım merhaba umarım gzel gecmiştir tatılınız?

Nasıl bi oteldi? deniz havuz onemlı ozellıkle bızım ıcın nasıldı? temızlıgı odası yemekleri falan, çok sağol şimdiden :KK14:

temmuz bası ıcın arıyorum ben otel, uygun fıyat bulamadım,
bir de istanbul dayız biz otobusle gidebılırız ınsallah

canım merhaba umarım gzel gecmiştir tatılınız?

Nasıl bi oteldi? deniz havuz onemlı ozellıkle bızım ıcın nasıldı? temızlıgı odası yemekleri falan, çok sağol şimdiden :KK14:

temmuz bası ıcın arıyorum ben otel, uygun fıyat bulamadım,
bir de istanbul dayız biz otobusle gidebılırız ınsallah

Canım gittik ama fiyatına göre değmezdi.Pişman olduk.Şuanki fiyatları yarı yarıya resmen kazıkladılar.Bisürü otel var cnm iyice araştır öle git.

X