Fethiye'de Balayı İçin Otel

Ben de Fethiye'yi merak ediyorum. Balayı için gidilebilecek güzel bir otel var mı, gidenler yardımlarınızı bekliyoruz :)

Arkadaşlar Fethiye'de yaşayan ve turizm sektöründe çalışan birisi olarak rica ediyorum; Lütfen Fethiye'ye herşey dahil konsepti tasarlayarak ve isteyerek gelmeyin.. Fethiye böyle bir turizm bölgesi değil.. Fethiye günübirlik turlara katılacağınız ya da kendi imkanlarınızla gezeceğiniz öyle çok ören yerleri, aktiviteler vb.. ile dolu ki, zaten ancak böyle tanıyıp gezebilirsiniz şehrimizi.. Bütün gezeceğiniz yerlerde bir öğlen yemeğiniz olacak, neden çifter çifter para ödeyeceksiniz ya da gün boyunca tesisten çıkmadan tatil yapma anlayışınız varsa o zaman Fethiye'nin tadı çıkmaz sadece bir tesise gelmiş olursunuz.. Korkmayın burası o kadar pahalı bir yer değil.. Bir meşrubat 2-3 tl. ya da bir küçük bira 4-5 tl. arası fiyatlarda normal turizm mekanlarında.. Zaten sıcakta en fazla buz gibi bir su içebilir ya da karpuz yiyebilirsiniz.. Fethiye'de otelden çok hiçbirşey yok, biraz gidenlerin yorumlarından orta halli güzel bir otel bulabilirsiniz ama lüks yerler için yacht-allesta-ecesaray-tatil köyleri de mevcut.. Hepinize iyi tatiller şimdiden

Ben de Fethiye'yi merak ediyorum. Balayı için gidilebilecek güzel bir otel var mı, gidenler yardımlarınızı bekliyoruz :)

Fethiye bölgesinde tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı tesislerden ;
Big Rose Otel
Big Rose Hotel | Big Rose Hotel Fethiye | Big Rose Hotel

Dreamland Otel
Dreamland Otel | Dreamland Otel Fethiye | Dreamland Otel

Telmessos Otel
Telmessos Hotel | Telmessos Hotel Fethiye | Telmessos Hotel

Club Armoni Beach
Club Armoni Beach | Club Armoni Beach Fethiye | Club Armoni Beach

Otelleri inceleyebilir tatil danışmanlarımıza 0216 550 19 19 numaralı telefondan ulaşarak destek alabilirsiniz.

Ben biraz araştırdım Ölüdeniz'de plaja yakın bazı oteller var, küçük ama merkezi. Tonoz beach, Marcan beach hotel, Mavruka Beach Hotel, Hotel Karbel Beach hotel bunlardan birkaçı. Bunlar ile ilgili bir fikriniz var mı, otel temiz ve ferah olsun en önemlisi o, çünkü tekne turlarına falan katılmayı, gezmeyi düşünüyoruz daha çok.
Ayrıca Fethiye ile ilgili merak ettiğim bir başka şey, akşamları güzel bir çarşısı var mı gezip tur atabileceğimiz? Varsa nerde Ölüdeniz'de mi yoksa Fethiye merkezde mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…