fethiye hillside beach club...(sakin ve huzurlu bir tatil için)

gizem4191

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
4.644
4.622
balayına gidecek arkadaşlar bu oteli bir araştırın derim.. benim çoook hoşuma gitti.. karman çorman insan bolluğu olan tuhaf insanların olduğu ortamları pek sevmiyorum burası çok huzurlu sakin doğayla iç içe bilmiyorum benim çok hoşuma gitti birde siz bakın ve araştırın.. belki sizlere bir fikir olur....

biraz nette araştırdım da çok güzel bir otel ancak hiçbir sitede fiyat bilgisi bulamadım siz ne zaman konakladınız ve ne kadardı bilgi verirmisiniz teşekkürler :)

gerçekten harika bi yere benziyor. fiyatları nasıldır acaba ?

fiyat olarak herkezin bütçesine hitap etmiyor tabikide canım ya.. Sanırım 3000-4000 arasında değişiyor 1 haftalık tatil(balayı çiftlerine özel indirimleri var diye biliyorum) yinede kesin bilgi için otel ile iletişime geçmek şart ama bu fiyat için değeceğini düşünüyorum çünkü 2000-2500 tlden aşşağı zaten balayı yapılacak yer bulunmaz bulunsada gerçekten sıradan kalitesiz otellerdir ve memnun kalınmaz diye düşünyorum ben o kadar araştırdım 1 tane bile bu otel hakkında olumsuz yorum görmedim.. bu fiyata değer gibi gözüküyor..

hımm anladım canım. fotolardan az da olsa anlaşılıyor zaten fiyatların durumu aşağı yukarı :)

hımm anladım canım. fotolardan az da olsa anlaşılıyor zaten fiyatların durumu aşağı yukarı :)

:)) evet pahalı bir yer olduğu zaten belli ama gerçekten ömürmde 1 defa da olsa kesinlikle gitmek istediğim bir yer... yani hiç olmadı düğünde takılan parayı gider yatırırım komple ama buraya balayına giderim yani :)) imkansızlıklar içinde imkan üretilebilir burası için bir şekildee

canım fethiye ölü deniz de başka bildiğin daha uygun bi otel var mı ? benim nişanlım ölü denize takmış durumda da :))
ben de aslında kapadokya istiyorum. araştırdım kapadokya da karlık evi diye bi otel buldum. odalarına aşık oldum resmen çok otantik bi yer. ama deniz yok tabi.. kafamız çok karıştı düğün haziran da erken rezervasyon yaptırmak istiyoruz daha uygun olur diye ama karar vermek çok zor..

fethiyede bilddiğim başka otel yok canım ya çok araştırıyorum, birde çok kalabalık ,eğlence mekanı ,barı ,gece hayatı çok olan yerleri hiç sevmiyorum sakin, huzurlu, doğa ile iç içe olan yerler tam benim tarzım fethiyeyi bende çok seviyorum o yüzdende çok araştırıyorum ama fethiyede kafama yatan bir tek burası var, ama araştırıpta hoşuma giden bir yer bulursam paylaşırım... Ayrıca kapadokya demişsin bence kapadokya balayına gidilecek bir yer hiç değil balayı dedinmi ilk önce akla deniz güneş kum geliyor yani, bence nişanlın çok haklı ve tamda süper bir yere takmış durumda nişanlını dinle fethiyeye git kapadokyaya da inşallah bir gün öylesine gezmeye gidersiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…