Fethiye Calis; 6 günlük tatil pogrami

fmk

EMANETIYLE TACLANDIRDI...
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
4.440
37
Merhaba.. kismetse 7 günlük bir tatil yapmak istiyoruz haziran´da.
Kisa olan zamanimizi iyi degelendirmek istiyorum.

Gezilecek cok yer var mis diye duydum calis plaji, saklikent, ölü deniz, patara, 12 adalar turu, kelebekler vadisi, dalyan ve benim bilmedigim baska güzel yerler

nasil bir tatil pogrami yapmaliyim?
Iki kisi icin kac liralik bütce ayirmamiz gerekiyor örnegin tekne turlari kac lira?

lütfen yardimlarinizi ve bilgilernizi bekliyorum.

Gezilecek cok yer var mis diye duydum calis plaji, saklikent, ölü deniz, patara, 12 adalar turu, kelebekler vadisi, dalyan ve benim bilmedigim baska güzel yerler

Iki kisi icin kac liralik bütce ayirmamiz gerekiyor örnegin tekne turlari kac lira?

canım fethiye calista gecen sene harika bi tatil yapmıstık tekne turları cok uygundu tam hatırlıyamıyorum ama 2 kısı 50 tl den az para odedik + ogle yenegı de ıcındeydi. Oluz denı plajı muhtesemdı ama gırıs ucreylı o bıraz nispeten daha tuzlu geldi bana. Saklıkentde gorulesı bır yer cok iyi bi tatil secimi yaparsın gidersen hıc pisman olmassin bence haziranda fiatlar daha normalmiş biz tam sezonda gitmiştik

güzel seyler yazmisin tesekkür ederim iki kisi 50 tl yemek dahil iyi gercekten ben kisi basi diye düsünmüstüm.

biz balayina cikamamistik. Ekim ayinda türkiyeye gittik gezdik dolasik ama arzuladigim gibi bir tatil olamadi. Allah izin verirse bu bizim bizim Gecikmis balayimiz olacak. Bu yüzdende oldukca heyecanliyim. Ege bölgesine hic gitmedim görmedim cok merak ediyorum.

geçen sene gittim 12 adalar turu 15 tlydi, en fazla ulaşımda para harcamıştık biz,kelebekler vadisine gidebilmeniz için ölü denizden tekrar tekneye binmeniz gerekiyor...

fethiyede gidilecek çok yer var ama saklıkent e mutlaka gitmelisin çok harika bir yer fethiyeye gidipte oraya gitmesen olmaz derim :) birde tekne turuna çıkmıştım ben akvaryum, kelebekler vadisi filan bir sürü yer gezdirmişlerdi ama o gün beni tekne tuttuğu için ben birşey anlamamıştım :KK52: birde istuzu plajına gidip karette karetaları görmeni öneririm :KK34:

X