Fenerbahçe Spor Kulubü'ne Teşekkürler...!!!

Eylul-son

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mart 2007
339
9
Fenerbahçe spor kulubüne hassasiyeti ve duyarlılığı için teşekkür ediyorum...

Hakkari ilimizin Yüksekova ilçesinde güvenlik güçlerimizi ve sivil vatandaşlarımızı hedef alan saldırıları esefle ve nefretle kınıyoruz. Ulusumuzun acısını en derin ve içten duygularla paylaşıyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak terörü bir kez daha lanetliyor şehitlerimize tanrıdan rahmet ve tüm ulusumuza başsağlığı diliyoruz. Tarihi boyunca çok büyük mücadeleler vermiş, vatanını kanının son damlasına kadar savunmuş ve sayısız şehitler vermiş ulusumuzun bu sıkıntıları birlik beraberlik ve sağduyu ile aşacağına, gereken her türlü adımı korkusuzca atmaktan kaçınmayacağımıza olan inancımız tamdır. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu bu elim gelişme üzerine olağanüstü toplanmış ve bu toplantı neticesinde de 100. yıl etkinlikleri kapsamında 24 Ekim Çarşamba saat 20:30'da gerçekleştirilecek Beyoncé konserinin yapılmaması kararını almıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

Fenerbahçe Klübüne yakışan da budur. Ben de duyarlılığ için kutluyorum.. Seni de kutluyorum tatlım..

Bende FENERBAHÇE mize bu yakışırdı diyorum...alkışlıyorum takımımızı duyarlılığı için.....

bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe ile gurur duydum doğrusu...
böylesine büyük bir TÜRK klubune yakışan da budur, helal olsun

ayrıca akşamki maçtan sonra da grup 2. olarak çıkmaları daha bir gurur verici az da olsa galibiyet almamız gururlandırdı bizi bende teşekkür ediyorum fenerbahçeme sarı -lacivert -en büyük fenerrrrrrrrrrrrrrrr

TEBRİKLERİN EN BÜYÜĞÜ TAKIMIMIZA.........:teytey:
BU TAKIM GERÇEKTENDE BİR EFSANEEEEE........TEŞEKKÜRLER FENERBAHÇEM....a.s.

Fenerbahçe Takimina Hem Duyarliliği Için Hemde Psv Maçindaki Mükemmel ötesi Oyunu Için Tebrik Ediyorum...

teşekkürler fenerbahçem iyiki yendinde eşimin keyfi yerindeydi oğullarım çok mutluydu onlar mutlu olunca bende mutlu oluyorum her maçta yenilecek diye yüreğim ağzıma geliyor bu kadar fanatikliği anlıyamıyorum ama onlar mutlu ya bu bana yeter

cısını yüreğine gömdü golünü attı

--------------------------------------------------------------------------------

Fenerbahçemizin bu gece kazandığı muhteşem zaferde tüm oyuncularımızın müthiş emeği ve payı vardı. Ancak PSV maçından 1 gün önce çok sevdiği 17 yaşındaki yeğenini toprağa veren, bu acıyı tüm takımdan saklayan ve sahaya çıkıp PSV'ye de ilk golü atan oyuncumuz Colin Kazım Richards, bu davranışıyla, Fenerbahçelilik duruşunu ortaya koydu.
Colin Kazım'ın çok sevdiği yeğeni 17 yaşındaki Roland Beck, geçirdiği bir rahatsızlık sonucu yaşama veda etti. Bu acı haberi alan Colin Kazım, takımın morali bozulmasın diye ne kimseye bir şey dedi, ne de izin isteyip cenazeye katılmak istediğini yönetime bildirdi. Roland Beck'in cenazesi dün(6 Kasım Salı) Londra'da toprağa verildi. Çok sevdiği yeğeninin cenazesi yerine Fenerbahçe'nin maç kampına katılan Kazım, içinde taşıdığı acıya rağmen PSV maçına çıktı, muhteşem bir oyun ortaya koydu ve takımımızın da ilk golünü attı. Bu hareketiyle büyük bir profesyonellik örneği de sergileyen Colin Kazım, maç bitiminde bu gerçeği takım arkadaşları ve teknik ekibe açıkladığında, Fenerbahçe soyunma odasında duygusal anlar yaşandı. Bu acı haberi öğrenen ve Kazım'ın hareketini takdirle karşılayan yöneticilerimiz de, ailesiyle bir araya gelmesi için oyuncumuza özel izin verdi.

Helal olsun sana FENERBAHÇEM çok büyüksün tüm oyuncularıma teşekkür ediyorum hepinizi çok seviyorum

FENERBAHÇEM

Canım sarı kanaryalarım.............:1hug:
Tebrikler...........Tebrikler.............a.s.
Biz bunu hep yapıuoruz ama dimi...yerimseniben

bende bütün kalbimle tebrik ediyorum bize ailecek bu mutluluğu tatdırdıkları
için
EN BÜYÜK FENER BAŞKA BÜYÜK YOK

Fenerbahçemi yine yine tebrik ediyorum................a.s.
CSKyı güzelce bi yenip yolladığı için........yerimseniben
Şampiyon kulüplerde çok büyük başarılar bekliyorum takımımdan.....
Aman nazar değmesin diyelim...

Şu an itibarıyla gaziantep önünde 5-0 önde olan takımımı canıı gönülden kutluyorum...
TEBRİKLERRR.................a.s.:sm_cool::hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…