Femera+Ovitrelle

GeceYldz

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
11
2
28
Kızlar merhaba, ayın 7’sinde çatlatma iğnesi yaptırdım. İlk günler biraz ağrım oldu daha sonrasında ağrılarım geçti 2 gündür mide yanmam ve bulantım var birazda bel ve sırt ağrım var normal mi acaba? Bu şekilde olan varmı bir de ilk denemesin de olumlu sonuç alan varmı?

Kızlar merhaba, ayın 7’sinde çatlatma iğnesi yaptırdım. İlk günler biraz ağrım oldu daha sonrasında ağrılarım geçti 2 gündür mide yanmam ve bulantım var birazda bel ve sırt ağrım var normal mi acaba? Bu şekilde olan varmı bir de ilk denemesin de olumlu sonuç alan varmı?

Benim 6 gün ağrım sürdü, sağda 2 solda 1 yumurtam vardı. Büyük ihtimalle soldaki sonra çatladı. Bende 3 Nisan da iğneyi vurdum. Şuan da bazen sağ kasığıma, bazen sol kasığıma batma gibi birşey oluyor. Poşet bile kaldıramıyorum şuan. Sağ taraf ayak, bel ve sırt ağrısı çekiyorum. Halsizliğim var ama ramazana yoruyorum bunu. Eşim iğne dokundu sanırım diyor 😂. İnş tutmuştur. İnş sizinki de tutar.

Benim etrafımda ilk denemesinde çok tutan var.

Benim 6 gün ağrım sürdü, sağda 2 solda 1 yumurtam vardı. Büyük ihtimalle soldaki sonra çatladı. Bende 3 Nisan da iğneyi vurdum. Şuan da bazen sağ kasığıma, bazen sol kasığıma batma gibi birşey oluyor. Poşet bile kaldıramıyorum şuan. Sağ taraf ayak, bel ve sırt ağrısı çekiyorum. Halsizliğim var ama ramazana yoruyorum bunu. Eşim iğne dokundu sanırım diyor 😂. İnş tutmuştur. İnş sizinki de tutar.

Benim etrafımda ilk denemesinde çok tutan var.
İnşallah hepimizin ki tutar, kucaklarımız boş kalmaz. Bugün iğneden sonra 11.gün iuan bel sırt bacak ağrım var ve ara ara iğne batması gibi kasık bölgeme ağrı geliyor. Şişkinliğim var ufak bir iş yaptığımda hemen nefesim daralıyor ağrılarım artıyor bakalım sonuç ne olacak

ben de bu ay çatlatma tedavisi aldım. üçüncü deneyişim. İkincisinde yumurtam kiste dönüşmüştü, çok ciddi kasık ağrılarım olmuştu. İlişkiye girerken bile ağlayacak duruma geliyordum. Bu ay da ufak ufak başladı. İnşallah bu sefer bebektir. İnşallah ilkte tutar sizinki de 🙏🏻

X