Femara

edacolak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
10
2
23
Selam kızlar 3 kere çatlatma iğnesi oldum 3 üde olmadı femara verdi bu sefer doktorum acaba sonraki işlemde napicak veya femara ise yariycak mı

Selam kızlar 3 kere çatlatma iğnesi oldum 3 üde olmadı femara verdi bu sefer doktorum acaba sonraki işlemde napicak veya femara ise yariycak mı
Merhaba canım femaradan önce klomen mi kullandınız ? Ve bu ilacı vermeden önce prolaktin tsh fsh e2 hormonların vs bakıldı mı?

Merhaba canım femaradan önce klomen mi kullandınız ? Ve bu ilacı vermeden önce prolaktin tsh fsh e2 hormonların vs bakıldı mı?
Ekleme yapıyorum olha arkadasımın söylediklerine.. Rahim filmi cektirdin mi ? Eşin sperm testi verdi mi ? Vücuda hormon ilacı yüklemeden önce bence ilk etapta spermiyogram testi sorun yoksa rahim filmi çektirip sonra tedaviye baslamak daha saglıklı

Evet öncesi klomen kullandım tüm tahliler yapıldı 3 kere çatlatma iğnesi yapıldı tekrar gittim leto verdi 5 gün kullan kontrole gel dedi ne yapicak onu merak ediyorum gene igne mi vericek ignede olmuyor

Önce rahim filmi sonra dyer testler istendi

Evet öncesi klomen kullandım tüm tahliler yapıldı 3 kere çatlatma iğnesi yapıldı tekrar gittim leto verdi 5 gün kullan kontrole gel dedi ne yapicak onu merak ediyorum gene igne mi vericek ignede olmuyor
Çatlatma iğnesi verecektir muhakkak ama sana önerim aşılama yaptırman

Hsg istemisti benden hsgçektirdigim ay hamile kalmistim ben canim önerurim sanada tüplerini temizliyorlar

Rahim filmi oluyor heralde hsg oldum eşimden benden gerekilenler alındı sonuç ta temiz birşey yok tüpler de açık
Neye karar verdi doktorunuz bende bu ay 3 femara çatlatma iğnesini kulaniyorum bu ay olmasa birdaha iğneye izin vermiycem aşılama istiyorum size ne dedi acaba doktorunuz

Neye karar verdi doktorunuz bende bu ay 3 femara çatlatma iğnesini kulaniyorum bu ay olmasa birdaha iğneye izin vermiycem aşılama istiyorum size ne dedi acaba doktorun

En güzeli ya olsaydı 3 denemede olurdu iğneyle bende aynı şekil istemiycem artık aşılamaya gecilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…