Femara ve pcos

Sahra Sahra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2024
20
2
27
Merhaba arkadaşlar. Bir yıllık evliyim gebe kalamadim .Femara kullandım 5 gün polikistik over kistlerim var. Yarın kontrole gidecm yumurtalarım büyümüş mu diye bakacak doktorum. Sorum şu . Kullanan arkadaşlar yumurtalarını büyüdüğü zaman bir şey hissettnz mi ağrı vs. Yoksa herhangi bir his yok muydu? Ve hemen hamile kaldnz mi ? Yardımcı olur musunuz?

Merhaba canım ben bir kere kullandım bende de pcos var ben batma hissi hissettim diyordum yani büyüyor gittiğimde de öyle olmuştu ama bende sonuç negatif oldu şuanda aşılamaya geçtim 2 gün oldu olalı 3 yıldır evliyim basamakları çabuk geçiyorum bunaldigim için biraz

Bende pcosum ilacı kullandığımda bir belirti hissetmedim yumurtalarım güzel çatlamıştı ama hamilelik olmadı. Aşılamayla uğraşmak istemediğim için direk tüp bebeğe geçtim

Bende pcosum ilacı kullandığımda bir belirti hissetmedim yumurtalarım güzel çatlamıştı ama hamilelik olmadı. Aşılamayla uğraşmak istemediğim için direk tüp bebeğe geçtim
Neden olmadı yani hormon degerlerinizle alakalı bir durum mu ? Benim amh oldukça yüksek 12.8 . Bu beni çok korkutuyor

Neden hamilelik oluşmadı bse dedi mi doktorunuz? Benim amh çok yüksek 12.8 . Bende bundan korkuyorum sanki bu engel olacak gibi

Amh değerimi bilmiyorum inanki tedaviler zaten hiçbir zaman 100 de 100 sonuç vermez
İlk kullanisim femara isimli ilacı. Sık sık idrara çıkmama neden oldu bu ilaç başka hiç bir şey hissetmiyorum. Acaba hissediliyor mu buyumesi diye merak ettim. Yarın bakacak doktorum ve ilk kez vajinal muayene olacm çok tedirginim. Hastaneyi görmek istemiyorum artık. O kadar çok negatif sonuç görüp eve gittim ki . Hayırlısı

İnositol takviyeleri yumurta kalitesini arttırmak ve PKOS için kullanılıyor. Doktorunuza ilkin danışın tabii.

Bende kullamdim 6 ay. Her ay farkli belirtiler oldu. Bazen agri.olmadi bazen hic.olmadi
Bende de pcos var. Asilama yaptirdik o da olmadı. Nasipse tup bebege baslicaz.

Neden olmadı yani hormon degerlerinizle alakalı bir durum mu ? Benim amh oldukça yüksek 12.8 . Bu beni çok korkutuyor
Pcosta amh yüksek olması normaldir ve korkulacak bir sebep değildir. Olmama sebebini bilmiyoruz bunu doktorda bilemez. Eşimde bir problem yoktu ilaca vücudum çok güzel tepki göstermişti 17 18 ml olmuştu boyutları. Hemde üç ay bu şekilde denedik ama maalesef hiç olmadı. Sizi üzmek istemem ama bu yöntemle hamile kalma oranları oldukça düşük. Umarım sizde işe yarar ve hamile kalırsınız

Çok teşekkür ederim inşallah. Buradan ve başka sitelerden okuduğuma göre çoğu kişi hamile kaldığını söylüyor. Hayırlısı olsun yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…