Femara ve ovitrelle

boncukk167

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
7
6
30
Merhaba kızlar aranızda yeniyim 3 nişanda çatlatma iğnesi oldum bugün inanılmaz kaşık ve bel ağrım var ancak herhangi bir akıntım yok normalmi sizce dün akşamdan itibarinde gün aşırı ilişki dedi doktor umarım faydası olur ilk defa kullandım

Merhaba kızlar aranızda yeniyim 3 nişanda çatlatma iğnesi oldum bugün inanılmaz kaşık ve bel ağrım var ancak herhangi bir akıntım yok normalmi sizce dün akşamdan itibarinde gün aşırı ilişki dedi doktor umarım faydası olur ilk defa kullandım
Igneden sonra çatlama yaklaşık 36 saat sonra oluyor sanırım onun ağrısı şuanda bende 1 nisanda oldum 2 nisan gecesi çok ağrım oldu sonra geçti bende bugün iğneyle birlikte 6. Günüm bugün ara ara belime ve kasigima ağrı vuruyor o kadar

Önceki akşam ilişki günümdü dün o yüzden çok ağrı olmuş olabilir mi bugün yine yapıcaz yarın takip edicem ağrı olacak mı belki iğne faydalı oluyordur bi ümit bekliyoruz bakalım 🙂

Aynı gün iğne olmuşuz benimde bel ve kasık ağrım aşırı vardı bugün hafifledi sen nasıl oldun

Merhaba kızlar bende 3 Nisan da oldum ama ağrılarım asla geçmiyor ya normal midir bu? Kasık ağrısı çift taraflı sağda vardı tek yumurta o çatlatıldı sol da ağrıyor o gündür, bacaklarıma ve göbek deliğine vuran kramplar, göğüs ağrısı 6 gün oldu hala geçmedi sizinde de mi öyle ?

Merhaba kızlar bende 3 Nisan da oldum ama ağrılarım asla geçmiyor ya normal midir bu? Kasık ağrısı çift taraflı sağda vardı tek yumurta o çatlatıldı sol da ağrıyor o gündür, bacaklarıma ve göbek deliğine vuran kramplar, göğüs ağrısı 6 gün oldu hala geçmedi sizinde de mi öyle ?
Bende göğüs ağrısı yok ama gün içinde sağda ve solda hissettiren ağrılar giriyor

Selam tekrar kızlar normalde 16 Nisan test günümdü ama 21 inde olmam gerekirken 16 sında test yapamadan regl oldum bugün tekrar dr uma gittim ve yeniden deneyelim dedi . 5 gün sabah akşam femara içicem 27 sinde tekrar gideceğim ve çatlatma vericek bu esnada bir çok yumurtam oluşmuş ikinci çatlamada gebe olma ihtimali nedir sizce 🙏🏻🥹

X