Femara ve beta hcg

gebebebe12

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2023
277
52
Hanımlar merhaba . Canım çok sıkkın . Bu ay femara kullandım. 1 haziranda yumurtam çatladı. 11 gün oldu. Hamile değilsem 3 gün sonra regl olmam gerekiyor. Ben 4 gün önce kan verdim beta 0.6000 idi. Bugün de kan verdim bugün de beta 0.7000 çıktı. İlk kez böyle oldu. Hep 0.1 çıkardı. Ayriyeten ben regl sancısı yasamadim hic. Regl oncesi meme ağrısida bilmem.fakat yumurtladigim gunden beri ozellikle sol kasığımda batma ,alt karnimda sanci ve meme hassasiyeti var .Regle 3 gün var ama umutlanmalı mıyım? Değerim artar mı ? Deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız

Hanımlar merhaba . Canım çok sıkkın . Bu ay femara kullandım. 1 haziranda yumurtam çatladı. 11 gün oldu. Hamile değilsem 3 gün sonra regl olmam gerekiyor. Ben 4 gün önce kan verdim beta 0.6000 idi. Bugün de kan verdim bugün de beta 0.7000 çıktı. İlk kez böyle oldu. Hep 0.1 çıkardı. Ayriyeten ben regl sancısı yasamadim hic. Regl oncesi meme ağrısida bilmem.fakat yumurtladigim gunden beri ozellikle sol kasığımda batma ,alt karnimda sanci ve meme hassasiyeti var .Regle 3 gün var ama umutlanmalı mıyım? Değerim artar mı ? Deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız
5.0 dan yüksek olursa gebe olursunuz

Hanımlar merhaba . Canım çok sıkkın . Bu ay femara kullandım. 1 haziranda yumurtam çatladı. 11 gün oldu. Hamile değilsem 3 gün sonra regl olmam gerekiyor. Ben 4 gün önce kan verdim beta 0.6000 idi. Bugün de kan verdim bugün de beta 0.7000 çıktı. İlk kez böyle oldu. Hep 0.1 çıkardı. Ayriyeten ben regl sancısı yasamadim hic. Regl oncesi meme ağrısida bilmem.fakat yumurtladigim gunden beri ozellikle sol kasığımda batma ,alt karnimda sanci ve meme hassasiyeti var .Regle 3 gün var ama umutlanmalı mıyım? Değerim artar mı ? Deneyimlerinizi benimle paylaşır mısı
Biliyorum regle 3 gün var acaba artar mı diye merak ettim teşekkür ederim
Regli bekleyin 10 gün geçerse bir test alın yapın ya da erken gebelik testi yapabilirsiniz 6 gün önceyi gösteriyo

X