Femara+ovitrelle kullanıp gebe kalanlar ve yan etkileri

selvi _bdr

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
429
99
26
Merhaba kızlar. Bu ay femara kullandım cuma günü kontrole gittim 16-18 m arasındaydı 4 tane yumurtam gelişmişti. Cuma günü akşam saat 6 da çatlatma iğnesi yaptım. Baş ağrım ve halsizliğim oldu biraz. Benim ve eşimin herhangi Bir sağlık sorunu yok. Bir kızım var 5 yaşında bir tane kardeşi olsun istedik. İkinci çocuğu istiyoruz bir buçuk senedir olmayınca bende tedavi görmek istedim. Geçen ay da sadece femara kullandım yine 4 tane yumurtam gelişmişti çatlatma yapmadık gebelik olur diye ama olmadı.Sanki hafif kokulu akıntım var gibi bu durum normal mı. Bazen de birden iç çamaşırımın dolandığını hissediyorum Bu ay çatlatma yaptık. Bakalım hayırlısı inşallah

bende halsizlik ve baş dönmesi yapmisti iğne. iğneyle vücudunuza gebelik hormonu veriliyor yani bu sekilde seyler yasamanız normal. benim 7.günde iğnenin tüm etkileri gecmisti artık. kokulu akıntı enfeksiyon belirtisi. benim iğneden sonra cok yoğun sünüğümsü akıntım oldu 4-5 gün azalarak bitti. ama kokulu akıntım olmadı.

Evet bende de öyle. Ben zaten tüp açma ameliyatı oldum iki tüpüm tıkalıydı enfeksiyon dan tıkanmıştı. Peki gebelik oldu mu çatlatma iğnesi yaptığınız ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…