Femara+Ovitrelle+Duphaston Hk.

gunlugum1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2024
6
0
23
Merhaba kızlar,
04.09’da femaraya başladım 5 gün kullandım daha sonra 13.09’da çatlatma iğnesini yaptırdım. 36 saat sonra ilişkiyi gerçekleştirdik.
daha sonra doktor 15.09’da duphatson’a başla 10 gün kullan dedi. ilk denememde klomen+ovittelle ancak olumlu sonuç alamadım
İkinci denememde letu+ovitrelle oda olumlu sonuçlanmadı. Bu üçüncü denemem bu şekil femara+ovitrelle+duphatson kullanıp gebe kalan sağlıklı gebelik geçiren var mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi günler (:-)

Merhaba kızlar,
04.09’da femaraya başladım 5 gün kullandım daha sonra 13.09’da çatlatma iğnesini yaptırdım. 36 saat sonra ilişkiyi gerçekleştirdik.
daha sonra doktor 15.09’da duphatson’a başla 10 gün kullan dedi. ilk denememde klomen+ovittelle ancak olumlu sonuç alamadım
İkinci denememde letu+ovitrelle oda olumlu sonuçlanmadı. Bu üçüncü denemem bu şekil femara+ovitrelle+duphatson kullanıp gebe kalan sağlıklı gebelik geçiren var mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi günler :-)-)
Benim de bu ay femara ve çatlatma iğnesiyle 3. denemem olacak. Çatlatma iğnesini sanırım cumartesi verecek henüz iğne olmadım. İnşallah bu ay olumlu sonuç alırız.

X