Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hiç birimizde sorun yok ya ben kendi adima diorum acaba biraz tedaviye ara versem mi vücudum dinlensin ( ama gene de kararsızım yani ) siz bu konuda ne düşünüyorsunuz .
Ben ilk defa yumurta takibi yaptirdim bunu merak ediyordum simdi adet olursam ikinci gun yine mi gidiliyor canim doktor da bilgi vermedi gel yada gelme diye sadece bende pihtilasma da var hamile kalırsan gel iğnelere baslayacaksin dedi

Kızlar hiç birimizde sorun yok ya ben kendi adima diorum acaba biraz tedaviye ara versem mi vücudum dinlensin ( ama gene de kararsızım yani ) siz bu konuda ne düşünüyorsunuz .
Ben de öyle düşünüyorum canım 3 aydır femara kullanıyorum bu ay olmazsa en azından 1 ay dinlenebilirim belki git gel işten izin al yoruldun valla

Ben ilk defa yumurta takibi yaptirdim bunu merak ediyordum simdi adet olursam ikinci gun yine mi gidiliyor canim doktor da bilgi vermedi gel yada gelme diye sadece bende pihtilasma da var hamile kalırsan gel iğnelere baslayacaksin dedi
Evet canim adet olursan 2. Veya 3. günü gidiyorsun bu böyle birkaç ay devam ediyormus kimisi ikinci ayda hamile kalıyor kimisi daha ileriki zamanda kimi de tedaviyi bırakıyor sonra kendiliğinden hamile kalıyor nasip kısmet işi pıhtılaşma konusunu bı tanıdıktan duymuştum. Doğum yapana kadar heray iğne vurulmus ama çok zor diye duydum ondan Allah hepimizin yardımcısı olsun

Ben de öyle düşünüyorum canım 3 aydır femara kullanıyorum bu ay olmazsa en azından 1 ay dinlenebilirim belki git gel işten izin al yoruldun valla
Aynı düşünüyoruz valla belki bırakınca olacak vücut hep igne ilac iğne ilaç kurulu robot gibi olduk yemin ederim saat gun dakika vs. O kadar insan sanki saatle gunlemi hamile kaldı akışına birakacagim birazda (düşünüyorum) olacak insallh hepimizin

Ben de öyle diyorum ama sonra adet olunca ya bu ay o aysa diyip yeniden çalışmalara başlıyorum ama cidden çok sıkıldım bakalım bu ay da olmazsa doktor ne vercek klomene geçcem heralde ben

pihtilasma yuzunden iki bebek kaybettim aslina bakarsan hamile kalmayada korkuyorum bilmiyorum bu stres ne olacak herkes stres yapma yok kafana takma diyor ama kolay mi sanki hic bi hamileligim devam etmeyecek gibi geliyor

pihtilasma yuzunden iki bebek kaybettim aslina bakarsan hamile kalmayada korkuyorum bilmiyorum bu stres ne olacak herkes stres yapma yok kafana takma diyor ama kolay mi sanki hic bi hamileligim devam etmeyecek gibi geliyor
Eee stres yapma demek kolay cnm ama insanız işte bazı duyguları yönetmek bizim elimizde olmuyor dilimizde ne kadar yapmıyoruz desekte bilinçaltımızda stres hep var maalesef

Ben de bilmiyorum bişi demedi Ama bu ay da olmazsa femara yeni kutu alıp geçiyo muyum dedim yok femara bitti artık yumurta takibi yaparız dedi e bişeyle büyütcek yumurtayı diye düşündüm ben de
Benimde bu ay femara bitti eğer adet olursam tekrar alıp devam edeceğim sanırım dört kere denemek istiyordu (bu 3. Ay ) eğer alırsam bı kutuyu boşa kalacak gerisi kafamda karışık bilemiyorumm

Şimdi okuyabildim yazdıklarınızı valla bende de bir değişiklik bir belirti yok zaten ovulasyon testine göre pik olan zamanı da değerlendiremedik.. ama 3.aydan mıdır nedendir bende aynı sizin gibi hissediyorum bi bezmişlik var üstümde acaba ara mı versem diye düşünüyorum.. hevesim mi kaçtı içime bi kasvet mi oturdu bilmiyorum ama psikolojik olarak yorulmuş hissediyorum.. depresife bağladım

Kızlar birkacimiz aynı hissediyoruzz bazen kendimi motive ediyorum olur olacak diye ama düşünüyorum acaba aşılama yaptırsammi Zeynep Kamil de olmadı tüp yaptırırım kızlar kafam fena halde karışıkkk yaa

TopiğimiZin acilen moral motiveye ihtiyacı var böyle olmicak kızlar

Canım çalışmıyorsan, gidip gelmeye vaktin varsa ve maddi olarak seni zorlamayacaksa bence hiç bekleme 2 kere falan aşılama dene yani ben olsam öyle yaparım. Çalıştığım için benim zor oluyor gitmek gelmek en büyük sıkıntım :/

Bu arada 2 gündür dişim acayip ağrıyor apse yapmış sanırım.. tam antibiyotiklik. Haftaya kadar nasıl dayancam bilmiyorum haftasonu test yapsam negatifi görsem de dişçiye mi gitsem acaba

Yok cnm çalışmıyorum evdeyim bir iş görüşmesine gttim arayacağız dediler hala arayacaklar ama kafama yatıyor yani Zeynep Kamile gitmek ama eğer adet olursam gideceğim sanırım öyle görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…