Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaslar mrb yineee ben bugun catlatma ignesi oldum saat 16 da. Doktor 36 saat iliski önerdi. Buda gece 4 te yani :) sonraki gunler gun asirimi sizde nasil oldu bi bilgilendirimisniz beni bacılar

Baska soruarnz da mi var. Pco icin 11 sene cok uzun deglmi. Hormonlar yumurta kalitenz nasil.
canım sadece pko eşimde bir problem çıkmadı cok şükür bu ay famera kullandım bakalım yine olucak rabbim zamanı gelince vericek biliyorum ama daha fazla bekletmesin kim istiyorsa biran evvel versin birde bu 22 doğum günüm inş hamişimdir deeşimeşimdiyekadar verebildiğim en güzel hediyeyi bebeğimizi müjdelerim inan okadarçok istiyorum ki anne aile olmak

Arkadaslar mrb yineee ben bugun catlatma ignesi oldum saat 16 da. Doktor 36 saat iliski önerdi. Buda gece 4 te yani :) sonraki gunler gun asirimi sizde nasil oldu bi bilgilendirimisniz beni bacılar
ben çatlamaiğnesi olduğum gün önerdi ertesi gün önermedi mesela 12 ilişki 14 ilişki 16 ilikşki önerdi spermeler 48 72 saat yaşayabildiği için birde gün aşırı sperm kalitesi iyicedüşüyor yani hergün iyi değil bir gün ara ile daha iyi demişti doktorum

Hayır cnm dayanamadım ovu testi hayır canım daha igneden sonra 4. Gün oldu adet başlangıcından saydığım.icin 15. Gün dedim gerçi ben iğneden sonra 15 i göremeden adet oluyorum
çünkü yumurtaçatladıktan 14 gün sonra adet oluyorsun adet düzenide öğledir yumurtlamdan sonra 14.gün adet görülür gebelik yok ise o yüzden diyorlar ya adet geri 14 gün yumurtlama gününüz diye bir sonraki adet döngünüz için cnm çattlama iğnesinden 16 güne kadarolmassam kesin hamişşin :)

ben igneyi bugun yaptim ama iliski bugun degil yarin gece de degil sabaha karsi 36 saat sonra oluyor. Ozamana kadar yumurta catlarda kacirirsam hadi valla kafam karisti

ben igneyi bugun yaptim ama iliski bugun degil yarin gece de degil sabaha karsi 36 saat sonra oluyor. Ozamana kadar yumurta catlarda kacirirsam hadi valla kafam karisti
canım benim kesin değil 36 saateçatlıycağı bilinyorder yazılardada oku bak ve yumurtlamdan 1 gün önce ve sonrası hattaiki gün önce ilişki önerilir

Valla 15 aydir her ay olmam diye bekledim ama günü hiç sasmiyor

Kızlar pik midir nedir o dediğiniz şey bu mu oluyor şimdi test yaptım t çizgisi c sen koyu çıktı yani benim için önemli günlere mi girmiş bulunuyorum

Eklentiler

• image.jpg
    210 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar pik midir nedir o dediğiniz şey bu mu oluyor şimdi test yaptım t çizgisi c sen koyu çıktı yani benim için önemli günlere mi girmiş bulunuyorum
Aynen canım yarın silikleşmeye başlayacak çatlamış demek olacak bugünden itibaren sıkı çalışma başlasınnn

Merhaba femara kullandım bende sonrasında ovitrella. İğne olalı 14. Gün. Regl olacağım aprıların aynısını yaşıyorum hiç bu kadar erken olmazdı sanırım olmadı benim

Yok canım benim 5. Gün bir kaç arkadaşın da öyle, haftaya yıkılır buralar :) senin kaçıncı gün?
Benimde 6. Gün bugün bu aralar herkes beklemede olduğundan kimseden ses seda çıkmaz kızlar bide ben yarım sabah .kan vermeye gideceğim tabi demir cinko B12 baktırmak istiyorum belki vitamin değerlerim düşüktür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…