Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doğru söylüyorlar ama nihayetinde insanız sabırsıziz ama biraz yasimizda geçiyor diye dusundugumuzden bıran önce olsun istiyoruz( en azından benim için oyle) aslında süreyi kendimiz uzatıyoruz ama işte ..

Bakalim sizin infertilitemi önce işe yaricak benim masum sadecik kadın doğumcummu

Valla umarım ikisi de işe yarar bu ay benim doktorum iki bölümde de çalışıyor ilk randevuyu normal kadın Doğumdan almıştım aynı doktora sonra baktı tahlil yaptı hikayemi dinledi inferteliteden dosya açtı bana o gün bugündür doktorun infertelite ve tüp bebek merkezi kısmından randevu alıyorum ama itiraf edeyim o dosyayı açtığı gün çok zoruma gitmişti çok ağlamıştım sonra alıştım

Valla ne alanı olursa olsun ama biran önce bebislerimize kavusalim hayırlısı ile insallh

Amiiinnnnn inşallah ya valla hep söylüyorum Allahım isteyene versin ne bizler sınanalım ne de istemediği halde hamile kalanlar sınansın düşününce ikisi de çok zor o yüzden isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın Rabbim

İnsan alışıyor canım zamanla herşeye kaldiki.cokta normal bişey ama işte insanı çevre baskısı mahvediyor takmiycaksin sanane diyeceksin olup bitecek ilk başta ben kimseye bişe diyemiyorum hani soruyorlardi bebek yokmu falan sonra takmamayi öğrendim zamanı var hayırlısı diyip geçiyorummerakli insanlar meraklı

Ayy insallah canim yaa artık olsunda kim wesile olursa olsun.ben bursadayim bursanin en iyi sorunlu gebelik doktoruna gidiyorum bilmiyorum walla cok insana dogru tedawiyle tabi once Allahin izniyle hamilelik yaşattı insallah banada yasatir.buarada benim adet sancim gitti bianda bi geliyo bi gidiyo yarin gidip bi lan wereyim ölcem meraktan artik

Ama kızlar bişe itiraf edeyim evliligimin 2. Yılına girecegm belki çok tuhaf gelecek sizlere ama kimsenin çocuğunu kucagima.alamiyorum seviyorum anneleri bişe der diye çok çekiniyorum daha dün biyere bebek görmeye gittik bebeğe bakamadım o kadar kucağıma almak istedim alamadım çok tuhaf bir his herşeye alıştım da bı buna alışamadım yada zaman gerekiyor bilemedimgece gece ne çok yazdım yaa

İnsallh canım Allah gönlüne göre versin git yarım baktır kanına hayırlı haber olur inşallah

Evet en çokta eşimin tarafından soru geldiğinde kötü hissediyorum hala daha bi ona alışamadım

Tahlil yaptır tabiki beklemek insanın ömrünü yiyor hadi hayırlı haberlerle inşallah

Canım ya o bende de var eskiden kucağımdan bebek düşürmezdim hatta en büyük hayalim anne olmaktı en çok istediğimizle sınanıyoruz sanırım bizimde önceki hafta bebek mevlüdü vardı hiç kucağıma almadım sanki dışarıya karşı takmıyorum gibi bi hava takınıyorum gibi içimden gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…