Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benide hep adetin 4uncu cagirip ilaca baslatiyo adetten bi hafta sonrada gun weriyo gidiyorum yumurtama bakiyo ona gore igneyi weriyo şu saatte wurun diye

O değil de kızlar isyan gibi algılamayin soyleyeceklerimi sanki çocuğu olanlar gün saat takibimi yapıyor yumurtlama günü mü tutuyor millet rastgele yapıyor tutuyor Allah buyuktur bizlere de hayırlı sağlıklı evlatlar nasip edecek İnşallah zamanı var daha

Aynen oyle canim Rabbim istesin yeterki ol desin her sekilde oluyor
Tabi ki canım şimdi nasıl ağaç yaprakları dökülüyor bir kuru dal kalıyor ama bahara girince kendi kendine rabbimin ol demesi ile nasil dallanip budaklaniyor taşın içinden icinden ağaç bitiyor öyle düşünün bizim de daha vaktimiz var demkki rabbim çok büyük hamdolsun

Ewet haklisin zamani war ama mahalle baskısı dediğimiz şey we ewlenince aslinda kendi kendimize içimizde büyüyen cocuk baskısı aslında cok buyuk etken bizim bu durumda olmamiza ben doktoruma yoruldum artık manen dedim 3senem dolmak uzere neden olmuyo dedim bazen hicbisey yokken olmayabiliyo rahat olucaksin dedi nekadar gamsiz insan warsa tak diye hamile kaliyo senin gibi saniye sayanlarda bekliyo boyle dedi biraz rahatlat kendini herşeyin zamani war biz sadexe wesileyiz dedi cok hakli ama insan bunu kendine anlatamiyo

Mesela bugun benim adet günüm 10dakkada bir tuwaletteyim acaba oldummu diye aslinda kendimde rahatsizim budurumdan ama engelde olamiyorum Rabbim kimseye yasatmasin kimsenin kucagini bos birakmasin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…