Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kizlar bu ilaci içerken bir etkisi oldumu yani kasiklarda agri falan benim 4. Gun hic bisey yok acaba büyümüyormu yumurtalar iyice paranoyak oldum

kizlar bu ilaci içerken bir etkisi oldumu yani kasiklarda agri falan benim 4. Gun hic bisey yok acaba büyümüyormu yumurtalar iyice paranoyak oldum
Bende baş ağrısı olmuştu başka vişey anlamadım yumurta oluşuyordur daha şuan ilaç biteli 6. Günüm hala büyümesini bekliyorum yarın doktora gideceğim inşallah büyümüştür dün ovulasyon testi çok koyu değildi inşallah bugün koyulaşmıştır

Anladim canim ,Allah yardimcin olsun guzel haberlerini alalim inşallah

Kızlar bende pco falan yok ama bu ilaçla bende de 1 tane oluşuyor bence bu ilacın olayı zaten, klomeden ayıran taraf bu. Ben de bu cumartesi muayene olucam bayadır doktora gitmiyordum gel bir bakalım dedi. 10.günüm olacak yumurta kontrolü yapıcaz

Kizlar söylemiştim bugun adet günüm diye az once gözümün onu karardi basim döndü falan tansiyonum düşmüş 10 6 ya neden oldu hic bilmiyorum

Ya iki gun ust uste yaptim silik çıktı dün yaptim en son basta çıkmadı sonrada belli belirsiz cikiyo gibiydi çöpe attim umutlandirmasin beni diye adet sancim war olcak gibi hissediyorum kan testi yaptirmadim

canim aynen ilacla bir tane olusmustu

Benimde 2aydir bitane yumurtam oluyo baska olmuyo canım yaaa

Benimde aynen tek yumurtanın gözüne bakıyoruz..Rabbim o tek yumurta ile mucizemizi verir inşallh.

Yalnız değilmişim/z

İlaç bittikten 2 gün sonra gidiyorum doktora hiç adetliyken çağırmadı beni
Beni adetin 2. Günü çağırıyor karın ultrasondan bakıyor sonra adet bittikten sonra 10. Gün çağırıp yumurtaya bakıyor sonra yumurta buyuklugune göre şu gün iğneyi vurulacaksin diyor sonrası malumbu ay 3. Ay bakalım daha kaç ay kullanacağmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…