Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ilk defa kullaniyrum da bilmiyorum pek fazla. Yani kist falan yapabilyormus ya anlamadim acikcasi daha onceden gebeligin oldumu
Yok canım hiç gebeliğim olmadı. Yumurtan oluşur da çatlamaZsa kist oluyor evet bunun için 21. Gün progesteron ölçtürdüm. Değer iyi çıktı yani yumurtam çatlıyor. O yüzden doktora gitmiyorum ya da çatlatma iğnesi olmuyorum.

Umudumu kaybettim aslinda wardi ama bugün aşırı belimde sanci war kasigimda agri war 2gun test yaptim hafif çizgiler çıktı bugunkinde yok denecek kadar hafifti demekki benim vücudum 13 14gunde anca atiyo iğneyi
hamilelik belirtisi ile regl belirtisi ayni olmustu bende seninde oyledr insallah neden femara verdi size sorun neydi ? Benimde ilk kullanisim bide mide agrisi syaptimi sende

hamilelik belirtisi ile regl belirtisi ayni olmustu bende seninde oyledr insallah neden femara verdi size sorun neydi ? Benimde ilk kullanisim bide mide agrisi syaptimi sende
Yumurtaliklarinda tembellik war biraz dedi doktorum bikere klomen kullanmistim 2aydirda femara kullaniyorum pesindende iki doz catlatma ignesi.mide ağrısı diil ama yanması cok oldu buay neden bilmiyorum onceki ay olmamıştı ama sen bunu bi doktoruna söyle canim belki zararı olabilir

Bende de ağrı değil canim yanma var yanlis yazdim aci yemis gibi yanıyor valla folik asit, tiroid ilaci bide promotil iciuorum ekstra ilaclardan galiba cok kotuyum valla pazartesi gidicem tekrar soracam insallah. Sikma canini Allah ol derse olur hersey nasip kismet ben iki defa hamile kaldim ama olmadi vardir hersey de bi hayır

Ewet aci yemiş gibi yaniyo benimde bence femaradan cunku femara cok ağır bi ilac benim butun saclarim döküldü nerdeyse bi awuc kaldi herkesi farkli etkiliyodur tabi ben baska ilacta kullanmiyorum çünkü

Allah emegimizi bosa cikarmasin insallah ,ben onceden mide ilaci kullaniyordum doktor birak dedi 3 gündür halim perişan valla pazartesiyi dort gozle bekliyorum

Amiiinn çanım isteyen kimsenin kucağı boş kalmasın

Kızlar sizlerin ne güzel 2-3-4 adet yumurtanız oluşuyormuş ben günde 2 tane içiyorum yine de 1 yumurta anca oluşuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…