Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
mrb kizlar bende yarin basliycam bu ilaca . hergun ayni saattemi ictiniz acaba yardimci olur musunuz?

Hayırlısı olsun canım hepimizin arka arkaya bu ay adetler yumurtlamalar bakalım aralık bize güzel haber verecek mi
Evet kızlar peşpeşe durumdayız şuan hepimizde 3. Aydayiz valla Aralık ayında olması temennimiz amma ve lakin olmazsa yeni yıla da mutlu haber alsak hiçte fena olmaz hani herşeyin hayırlısı olsun rabbim hepimize hayirli sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaAllah

Benim ilaç biteli 5. Günüm. İlaç bitince 3 gün sonra gel demişti dün gittim 4. Günde . 4 yumurta oluşmuş prrşembe yine gel dedi. Bakalım hayırlısı dua edin kızlar inşalllah bu ay sağlıklı bebişim oluşur

Hadi insallah :) adetliyken baktiginda kac yumurta gormustu canim

Hadi insallah :) adetliyken baktiginda kac yumurta gormustu canim
İşte ben adetliyken gitmedim yani çağırmadı doktor daha önce gittim kist falan yok adet olunca 3. Günü Femara yabaşla dedi. 5 gün sabah akşam sonra 3 gün sonra gel dedi . Bende önceden gittiğim doktora randevu alamayınca başka doktora gittim bu gittiğim doktorda kızdı zaten bana adetin 3. Günü gelmen lazımdı kafana göre ilaç başlamışsın dedi . Sonra şuanlık kist görmedim ama bakalım bu aylık böyle takip edelim dedi. Bende ilk defa gittiğim için doktora bilgisizim açıkçası ilk bu ay kullandım femara

Hmm evet o doktor neden öyle başlattı ki , bende ilk defa bu ay kullanıyorum

Anladım canim , doktora hangi gun gdeceksin peki bugun kacinci gunun ilacta
Doktora gitmicem canım daha önce gitmiştim bu ilacı var 3-4 ay böyle devam edicez dedi. Takip yapmıyoruz yumurtlama da sorun yok benim daha önce bakılmıştı. Bugün adetimin 6 ilacımın 4. Günü :)

Doktora gitmicem canım daha önce gitmiştim bu ilacı var 3-4 ay böyle devam edicez dedi. Takip yapmıyoruz yumurtlama da sorun yok benim daha önce bakılmıştı. Bugün adetimin 6 ilacımın 4. Günü :)
Ben ilk defa kullaniyrum da bilmiyorum pek fazla. Yani kist falan yapabilyormus ya anlamadim acikcasi daha onceden gebeligin oldumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…