Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım o bahsettigini geçen ay ben yaşadım hatta bu sitede paylaştım. adetim 20 ekimdi ovulasyon testi o gun pozitifti malesef adet oldum eger ovulasyon testi pozitifse silikte olsa gebelik testinde çıkmalı diyorlardı inşallah yanılırlarda gebesindir. bak ekte ovulasyon testim 20 ekimde adet olmam gerekiyordu 6 kasımda oldum

Eklentiler

• 1776073-f1554ce7c1e3486ae0acfaaf2f2b4dd0.jpg
    2,3 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar şimdi geldim hastaneden ben ilaca biraz daha devam edeceğim sanırım aşılama için görüştük ama 1500 TL ücreti varmış bide %10 tutma ihtimali var dedi doktorum gene de aşılama yapma taraftarı değil biraz daha bekleyelim dedi zaten bende o kadar düşük bir ihtimale o kadar fazla ücret veremem artık yapacak bişe yok Allah'tan hayırlısını beklemekten başka çarem yok

Canım benim de aynı işte bir sorun yok femaraya devam, benim doktor da aşılamayı gereksiz buluyor sperm hız sayısında falan bi sorun yoksa. Sabredip femarayla devam etmek lazım sabrın sonu selamettir inşallah

Canım benim de aynı işte bir sorun yok femaraya devam, benim doktor da aşılamayı gereksiz buluyor sperm hız sayısında falan bi sorun yoksa. Sabredip femarayla devam etmek lazım sabrın sonu selamettir inşallah
Aynen canım bendede eşimdede hiçbir sıkıntı yok o yüzden ilaca devam Edip sabredecegiz insallh rabbim nasip edecek

Belki de sende adete yakın bir daha yumurtlamışsımdır o yüzden de adetin gecikmiştir canım olamaz mı :/ benim de yarın öbür gün adet olmam gerekiyor şimdi yine ovulasyon yaptım hala pozitif çıkıyor yumurtlama olunca koyu renkli pozitifler kaç gün sürer bilgin var mı ? 3 gündür silikleşme yok koyu renkli pozitif hep ovulasyonlar

canim benim iki ay oldu birinde hemen siliklesti ama digerinde inan belki bir hafta koyu kaldi hatta hergun yapip atiyordum siteye. Doktora gittim bu yuzden pco muyum niye boyle dedim yok tahliller normal neden ovulasyona para veriyon sen zaten yumurtluyon dedi basindan atti ama o ay bir gebelik testide saatler sonra pozitif olmustu. Hatta o zaman burdan bir bayan eger gebelik olsa ovu pozitifken gebelik testi silik olur dedi. Uzun lafin kisaso hersey olabiliyor canim

Kafayı yemeden ne olacaksa olsa bari artık bu arada ben pcoyum dediğin gibi sebep belki budur femaradan önce 46 gün üstüne adet olurdum 38 günden önce asla olmazdım düzensizdi hep

Kafayı yemeden ne olacaksa olsa bari artık bu arada ben pcoyum dediğin gibi sebep belki budur femaradan önce 46 gün üstüne adet olurdum 38 günden önce asla olmazdım düzensizdi hep
canım bana o dönem pco luysan olur dediler bende o yüzden gitmiştim doktora ama değilsin dedi bende niye oluyor ben anlamadım canım. bak açtıgım konu msjları okuyabilirsin ordan https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/ovulasyon-testi-hep-pozitif.1089500/
sanırım bir 12 gün falan pozitif olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…