Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya hiç tuvaletim yokkiiii bunu da öylesine yaptım zaten bugün 25.günüm benim normalde adetlerim düzensiz geçen ay femara ile 28günde oldum bu ay da öyle olursa 3 gün var adetime sayılır
Canım inşallah bebişin seninledir sabırsızlıkla bekliyoruz haberini 9 ay boyunca hiç kırmızıların gelmesin inşallah :))

Doktorum ya test yanlış yada hamilesin dedi iki kez yumurtlama olmazmış zaten ilaçla bile 1 tane zor yumurtluyorum, yumurtluyor muyum acaba diye düşünmem çok saçmaydı gününün gelmesini bekleyeceğim mecbur

Adetim gelene kadar ovulasyon yapmaya devam mı etsem acaba
Canım bence çok takıntı haline getirme belki inanmazsiniz ben iğneden adete kadar hiç test falan yapmıyorum çünkü biliyorum ki bebişim tedaviyle olacak o yüzden kendimi yapratmamaya özen gösteriyorum ewet beklemek cidden çok zor ama deniyorum en azından bu ay ilaca son kez devam edeceğim yarın doktora gideceğim regl günüm cumaya denk geliyor o gün doktorum yok yarın gidip muayene olacagm sonrası Allah büyüktür üzülmeyin arkadaşlarım bide sizin yaşlarınız henüz genc iş bizler için daha da zor ama umutsuzluk yokkk. inşaAllah

Doğru söylüyorsun canım Allah yardımcımız olsun inşallah yarın güzel haberler alırsın

Amin canım doktorumdan alacaağım güzel haber , bu ayda ilacı kullanacagiz eğer bu ayda olmazsa regl olduğunda gel aşılama için görüşelim diyecek hayırlısı bakalım
İnşallah güzel haber alırsın da uğraşmazsın başka şeylerle canım aşılamayı mı ben de mi düşünsem ya benim doktor aşılamanın normalden hiç bi farkı yok sizin için gerek yok diyor ama çok sıkıldım ben artık

Bu da bugün ki ovulasyon testim kızlar Sanırım ben dayanamayıp erken gebelik testimi de kullancam hatta kullanacaktım ama bu test damlatmalı değilmiş direkt idrara daldırılıyormuş ve ben döktüm o değerli idrarı

Eklentiler

• image.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 35
Kullanım canım bekliyoruzzzzzzzzzzzzz bidaha gelir nolcak

E peki gerek yoksa napcaz o zaman hepimiz bayilalim 13 milyarı direk tüp bebek yapalım bazı doktorları anlamak çok zor gerçekten herşeyi deneyecegiz kızlar mecburuz femarayi denedim bu son ay eğer olmazsa üç kere aşılama yapılacak eğer olmazsa sonra tüp bebek düşünülür benim doktorum bu yolu izlememizin daha doğru olacağını söyledi ama bundan önce gittiğim özel hastanede oo böyle uğraşma senin hayatta çocuğun olmaz sen direk tüp bebek yap boşuna uğraşma biz 15milyara yapıyoruz dendi kızlar o an hastane başıma yıkıldı sandım çok kötü bı andı .Allah boyle merhametsiz duygusuz doktor eline düşürmesin kızlar o yüzden benim şahsi fikrim doğru olan her yolu denemeliyiz asilamayla hamile kalan çok insan var belki bunlardan biride biz oluruz kım bilir...herseyde vardır bı hayr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…