Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım inşallah gebesindir bir gebelik testide yapsana ovulasyon bu kadar koyuysa sonradanda olsa silik çizgi çıkabilir

Ya hiç tuvaletim yokkiiii bunu da öylesine yaptım zaten bugün 25.günüm benim normalde adetlerim düzensiz geçen ay femara ile 28günde oldum bu ay da öyle olursa 3 gün var adetime sayılır

Yağmuuurrrr şuan çığlık atmamak için zor tutuyorum kendimi ama büyük ihtimalle yine gereksiz yine seviniyorum ovulasyon testi yaptım şimdi sonuç bu
Canım ya inanmıyorum baya koyu çıkmış gebelik testi de var mı elinde ay inşallah olmuştur yaa müthiş haber

Canım ya inanmıyorum baya koyu çıkmış gebelik testi de var mı elinde ay inşallah olmuştur yaa müthiş haber

Ya var ama tuvaletim yokkkk çıldırcam şimdi zoraki bir iki damla bişey yaptım bebetime marka vardı yaptım laboquickleri ziyan etmeyeyim diye onda birşey çıkmadı :/ ama dediğim gibi tuvaletim yoktu zorla 4-5 damla anca çıkardım onun içinde hormon var mıdır ki testi etkileyecek kadar

Yoktur canım en az 10 sn boyunca yapman lazım :):) sabah ilk ini bekleyebilecek misin en doğru sonuç o zaman çıkar

Canım belli değil daha gelişmelerim ovulasyon testi yaptım o pozitif çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…