Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne zaman bu arada bat gününüz benim geçen ayki gibi erken olursa 28 kasım, normal zamanda olursa 2 aralık en geç olmam lazım

Arkadaşlar bugün adetimin ilk günü 3. Günü femaraya başlayıp 5 gün sabah akşam içeceğim 4 gün sonrada doktora gideceğim ilk kullanışım olacak ve 4 aylık evliyim birazda deneyimim az bu konularda . Sizlerden destek bekliyorum lütfen yardımcı olun bana

Selam canım iyi gelir inşallah femara hepimize
Çatlatma iğnesi olacak mısın? Söyledi mi doktor yoksa kendi mi çatlatacak

Femara kullanmış mıydın canım görmedim yazdıysan, büyüttüğün midir nedir erken geliyor adetler
Femara kullanmış mıydın canım görmedim yazdıysan, büyüttüğün midir nedir erken geliyor adetler
Evet canım bu ikinci ayım. Valla normalde tam gününde olurumm ama geçen ay ilac etkisi ile sanirimmm iki üç gün erken adet oldum (yani ben öyle düşünüyorum) bu aya bakacağım artık

Selam canım iyi gelir inşallah femara hepimize
Çatlatma iğnesi olacak mısın? Söyledi mi doktor yoksa kendi mi çatlatacak
Doktor bişey demedi ilaç bitince 3 gün sonra gel dedi ama Pazar gününe geliyor 4. Gün yani Pazartesi gideceğim iğne ne zaman oluyor onu da bilmiyorum ama gerekirse doktora söylerim uygun görürse yaptırırım

Merhaba arkadaşlar..Bende gecen ay dr gittim. Sagda 20mm yumurta olduğunu ve catlatma ignesi ve 3 gün denemelerden sonra zamanı gelince adet oldum..Tam adetim bitti 8. gün büyük bir ovalasyon akıntısı oldu 2 gün.Yumurta yeni çatliyor diye düşünerek tekrar o günü degerlendirdik..ve adetime 7 gün varkende kasıklarımda agrı ve sağimda bir agırlık hissi olustu..tes yaptım ikinci çizgi ip şeklinde kırmızı tabiiki çok heycan yaptım,umutlandım..tekrar test yaptım bu defada dagılmıs bir kızarma. Bu gün adet oldum.kan tahlili verdim.0.1..Meger yumurtam çatlamamıs ve yeni catladı ve oda kanama yaptı..Çok umutlanmıstım çok ağladım Rabbim en güzelini bilendir.bende durum böyle..(

Hayırlısı

Hayırlısı olsun güzel haber alacağın günlerde yakındır insallah

Ne zaman bu arada bat gününüz benim geçen ayki gibi erken olursa 28 kasım, normal zamanda olursa 2 aralık en geç olmam lazım

Valla benim de normal şartlarda 29kasimda olmam gerek ama erken olursa da sasirmam alıştık

Benimde femaranın güzelliği adetlerim erkene geldi yani 45 gün nereee 28 gün nere ben memnunum bu durumdan eğer ilaç yine güzellik yaparsa bat 30 kasım üçümüzünde tarihler aynı nerdeyse hadi hayırlısı

Ewet canım peşpeşe geliyor günlerimiz bakalım 3. Ayimizda ne gibi gelişmeler olcak ben eğer 3. Ay olumsuz olursa asilamaya geçiş yapacak doktorum hayırlısı olur inşaAllah

Ewet canım peşpeşe geliyor günlerimiz bakalım 3. Ayimizda ne gibi gelişmeler olcak ben eğer 3. Ay olumsuz olursa asilamaya geçiş yapacak doktorum hayırlısı olur inşaAllah

Hayırlısı olsun canım benim doktorum bir kaç ay daha böyle devam edeceğiz dedi çatlatma iğnesi bile vermiyor benim 2.ayım bu ay

He bu arada şimdi aynaya baktım da belirti sayılabilecek şeylerin hiç birisi yok ama 2-3 gündür suratımı minik minik isilikten hallice sivilceler bastı öyle bir iki tane de değil sol yanağım alnımdan çeneme kadar dolu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…