Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
C.tesi yaptırdım bhcg malesef negatif Bu ay başka bir doktora gidicem adet olduğumda..
Tövbe yarabbim nedir bu ya!!! bari senin haberin iyi gelseydi. gerçekten üzüldüm canımm. ama bunada şükret canım. ben 2-3 ay adet olmıcakmışım korpus luteum kisti oluşmuş, femara yapmış : ( 2-3 aya ancak erirmiş delircem valla.

femara bendedeyan etki yaptı yüzüm gözüm şişti heryerim sivilce oldu bu ay ilk kez kullanmıştım canım bende.Benim de rahim filmimde sağ tüp tıkalı çıkmıştı sol tüplede artık çok az şansım var ama şimdi doktor değiştiricem adet olduğumda gittiğimde aşılama işlemini falan konuşmayı düşünüyorum.hakkımızda hayırlısı bundan sonra.

bende ilk defa kullanmıştım canım. ama kist olayı beni mahvetti. bende bugğn bi dr gittim yarın özele gitcem hiçbişey demicem bakalım o ne görcek. Allah kalbimizdekini kucağımıza versin tez zamanda...

bende ilk defa kullanmıştım canım. ama kist olayı beni mahvetti. bende bugğn bi dr gittim yarın özele gitcem hiçbişey demicem bakalım o ne görcek. Allah kalbimizdekini kucağımıza versin tez zamanda...
gittiğinde haber et bana da olur mu? allahım en yakın zamand ahayırlı haberler almak nasip etsin inşallahh..

Adetdaşım.nasıl yani.benimde geçen ay femara kiste çevirmişti adet olamamıştım.d.kontrol hapı verdi eridi bir ayda.adet tarihimize daha 2 gün vardı.ne zaman gittin
canım asıl amacım beta hcg baktırmaktı. ama dr.a karnım ağrıyo diye yalan söyleyip aradanda beta hcg isticektim, ama bi muayene edeyim dedi. baktıkki koca bi kist, ben ne hayaller kuruyodum o ne dedi bebek deyil kistim oldu!!!. inşaalah benimde bir aya erir. doktor 2-3 ayı bulur dedi. peki ilaçlamı adet oldun, yani ilaç bitincemi adet olunuyo? betahcg negatif zaten : ( yarında başka dr. gitcem hiçbişey anlatmıcam onu dinlicem bakalım ne dicek?? hı bide bana 1 hafta bekleyelim gelmezse ilaç yazıcam dedi. sende varmı gelişmeler inşalah senin bebişin içindedir

Günaydın adetdaşım .ben geçenkinde sökülemedim sadece bir gün kanamam oldu.onun haricinde olmadı bir ay doğum kontrol verdi onun sonunda adet oldum yaklaşık 2 ay şiş gezdim.keza şuanda öyleyim.hormonlardan dolayı 10 kilo aldım zaten.adet tarihim yarın.iğnemin16.günündeyim.adetimin 28.günündeyim.cumaya kadar adet olmazsam .sanırım yine kiste çevirdi.çünkü idrar testlerim artık negatif çıkıyor.hamilelik hiç bir belirtim yok ...

günaydın canım : ( : ( üzüldüm senin iyi hbrini almak isterdim. ama nasip işte Allah yardımcımız olsun. bende dr. gitcem şimdi. 2 ay daha çöp oldu desene. bende bi ümit bu sabahta idrar testi yaptım ama negatif : ( : ( : ( Lütfennn Allahım bizi daha fazla bekletme

Üzülmeyelim kendimizi yıpratmayalım.herşeyin zamanı var demekki zamanı değil şuan.inan bende çok istiyorum özellikle eşim için.çok hayalleri var.bende cuma günü gideceğim sana mesaj attıktan sonra leke geldi.sanırım adetim başlıyor.buğün yarın sökülürüm inşallah.hayırlısı olsun hakkımızda

Femara cok fazla yan etki yapmis sanirim herkese ama.niye dr onu onerdi anlamadim.siskinligim fazlasiyla 4 5 kilo almis gibiyim,adet belirtim yok,test negatif..c.tesi hemen randevu alip farkli doktora geceyim bende detyalari onunla degerlendireyim.nasil bir hormon anlayamadim bir daha asla kullanmiycam femarayi.klomen kullanmistim hic.boyle sikayetlerim olmamisti 6 7 ay boyunca.

Günaydın arkadaşım.rabbim önce tedavilerimizi güzel sonuçlandırsın.femara bide pahalı 100 tl ye alıyorum ben iyi hoş kaliteli yumurta oluşturuyor dediler.benim her gittiğimde ya 3 ya 4 kaliteli yumurtam oluşuyor lakin ne kadar oluşursa oluşsun olmayınca olmuyor.bu ay bal tarçın çörek otu bile kullandım eşim sigarayı bıraktı 24 36 saatlere aynen uyguladık olmayınca olmuyor gerçekten.ne yapsam faydasız.bende özele gidiyorum devletede gideceğim.çikolata kistim var aşılama ile hamile kalan oluyormuş.acaba devlet aşılama yapıyormu bilgin varmı.

canıımm bende şimdi çıktım dr.dan 10 gün gecikmeye kadar hiçbişey yapmadan bekliyoruz. 10 günü geçince ilaç vercez dedi dr. bide beta hcg istedi, ama ben defalarca idrar testi yaptım yok biliyorum.mapalım dediğin gibi hayırlısı olsun herşeyin.

Evet betahcg yi her ihtimale karşı istiyorlar gülüm.baktın adet olamıyorsun söktürücü verir yada d.kontrol hapı verir.kisti atmak için

bende aşılamayı sormuştum canım daha önce özel doktora ha sizin birilikte olmanız ha aşılama pek bişey farketmiyo demişti spermi alıp size enjekte ediyoruz tek fark maliyeti.. olacağı varsa olur demişti ama c.tesi gittiğimde bende sorucam. az önce adet oldum. kaçıncı denemen senin farklı yontem denedinizmi?

Yok gülüm sadece 2 tane çatlatma iğnesi denedik.bu ay devlete gideceğim bakalım o ne diyecek ne önerecek.her ay özelden param gidiyor.devlette hiç olmasza değerlerime baktırırım.

Yok gülüm sadece 2 tane çatlatma iğnesi denedik.bu ay devlete gideceğim bakalım o ne diyecek ne önerecek.her ay özelden param gidiyor.devlette hiç olmasza değerlerime baktırırım.
o zaman sana bir tavsiye vereyim canım devlete gidiceksen özellikle maliyetsiz olucaktır tedavi sürecin,ilk başta hsg çektir,detaylı hormon tahlili yaptır ondan sonra folikül takibine gir.ben 2 yıl boyunda ilaç kullandım filk çektirmemek adına direndim geçen ay film çektirdim sağ tüp tıkalı çıktı onca masraf ve sağlık geçirdiğim süreç çöp e gitti. ben herşeyi özelde yaptırdım maddi olarakta zorlandım mnanevi olarakta zorlandım. sen bari maddi uğraşmadan kısa yolu denemiş olursun.

Özelde hsg çektirdim iki tüpümde açık benim sadece çikolata kisti sorunum var.3 cm sağ overde.bu ay kist olan tarafımda 3 yumurtm oluştu.çatlatma vurundum yarın adet tarihim sabah çok az lekem geldi adetimi bekliyorum 2 gün içinde olurum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…