Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
teşekkürler canım

Arkadaşlar merhaba bende bu ay femara ve ovitrelle ile tedavideyim ayın 21. ince çatlatma iğnesi yaptım ertesi günlerde ilişki ile değerlendirdik bugün adetin 20. günündeyim ama rahmimde dünden beri bıçak batmaları oluyor erken mi sizce enfeksiyon mu kaptım acaba başına böyle bişey gelen var mı

Allah shifa versin canim. Bicak yada igne batmalari oluyor diye biliyorum. Enfeksiyon degildir buyuk ihtimal. Kullandigimiz ilaclar hormonal oldugu icin boyle agrilar olabiliyor. Insallah bu ay mucizenize kavusursunuz. Yumurtlamadan sonraki kacinci gunun? Sanki o agrilar bende de oldu gibi hatirliyorum. Hatta gelirken falan giriyordu o sanci sag tarafimdan ve kalkamiyordum sanci birakana kadar. Sonra hemen geciyordu. Ve Ben o ay sag tarafimdan yumurtlamistim.

merhaba,canım catlatma iğnesini ayın 21. de vurdum 7 gün olmuş diye biliyorum inşallah bende mucizeme kavuşurum bu ay Allahın izniyle

Merhaba arkadaşlar bende 2 yıldır çocuk bekleyenlerdenim. daha önce klomen kullandım 8 ay kadar ama bir defa dış gebelik oluşmuştu. 3 ay ara verdikten sonra yine başladık tedaviye geçen ay klomen kullandım ama yumurta oluşmadı. bu ay hsg çektirdim ve sağ tüp kapalı deforme oluşmuş sadece solda ümidimiz var.ilk defa femaraya başlamıştım pazar akşamı ovitrelle iğne vuruldu ve dünden beri çok ciddi bel ağrısı yaşıyorum. kullanıpta aynı ağrıyı yaşayan varmı yada ilk ayda gebelik oluşan?

bende senin gibi bekliyorum canım geçen çarşamba iğneyi yaptım rahimde iğne batması hissetiyorum bende

Hayırlı olsun canım.benim ikinci denemem.sırt ağrısı oluyor genelde.bendede şuan var 3 günüm iğnenin.yan etkiler böyle devam ediyor.etkisini kaybedene kadar

daha önce hiç böyle ağrılar oluşmamıştı sürekli acaba mı sorularım başladı kafamda, bekleyip görcez yine birlikte sanırım kızlar :) inş hayırlısıyla güzel haberler alalım

toplamda 9 kez klomen, bu ay 10. kez olucak femara kullandım.senin?
çok fazla kullanmışsın klomeni ya ben 3. aydan sonra kullanmadım ara verdim kendiliğinden olur mu diye falan tüp bebege başladık 3 defa tutmadı 4. tüp bebeği beklerden doktorum arayı değerlendirelim dedi ilk defa kullanıyorum canım

bende hsg çektirdim o yüzden fazla ümitliyim belki tüpler genişlemiştir falan diye. ilk çocukmu lucak kısmetse? benim 5 yaşında kızım var onda hiç sorun olmamıştı , 2. beklerken sıkıntılar çıkıyo sürekli. ilişki günlerini nasıl verdi sizee?

evet ilk çocuk evlendiğimiz ilk günden beri istiyoruz ama nasip olmadı bir türlü çarşamba günü iğneyi vurdum perşembe cuma önemli günler dedi ben ondan sonra 1 gün aralıklı değerlendirdim ama bakalım nasip tutar mı bir yumurtam 22 ml di diğerleri 18 17 di galiba 3 yumurtam büyüdü kalite sorunum var benim normalde yoksa yumurtalar büyüyor istenildiği gibi ama döllenmiyor kalitesiz diye

ben doktor değiştirdim bu ay,önceki iğne sonrasındaki gün ve daha sonrasında gün aşırı ilişki demişti. bu gittiğim doktor iğneden sonraki 24-36-48. saatlerde mutlaka ilişki dedi bi de böyle denedik bakalım belki bundadır keramet :) o yüzdende fazla ümitlendim. genelde 21-22mm olanlar üzerinde yoğunlaşılmıştı benim. öncesindede 2-3-4 yumurta oluşmuştu ona rağmen olmadı. solda tek yumurta var beklicez görcez bakalım belki kısmetimiz varsa olur.

Aynen canım dediğin gibi ben iğneyi vurduktan sonra tam 24 saati beklemedim hesap yaptım 20. saatte başladım sonra 36 da oldu sonrası günde oldu ondan sonra da 1 gün aralıklı oldu işte dediğin gibi nasip artık canım birlikte gün sayalım inşallah ikimizinde olur bu ay olmazsa tekrerdan kullanıcam doktor dedi bakalım hayırlısı

inş canım hayırlısıyla bekleyelim tabikide birbirimize moral oluruz hem :)

aynen demi senin bat ne zaman 8 mart bi ara erken gebelik testlerine baktım internetten ama sonra vazgeçtim ya psikolojimi bozmaya gerek yok dedim geçerse yaparız

sat 13 şubat canım benim bat:14 mart a gelio. doktor 10 marta bhcg istedi.iğne sonrasında 10-12 gün içinde pozitif çıkma ihtimali yüksek erken yapma o yüzden :) aynen az daha bekleyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…