Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha önce klomeni ilk kullandığım 2 ay kist oldu. Yumurtalıklarımın olduğu bölge benide acillik etmişti. Dün yumurtalıklarımda olan ağrı bugün rahimde Yumurtalıklarıma bastırdığımda hiç ağrı yok. Kist olsa yumurtalıkta kalıp sancı yapardı diye düşünüyorum. Takip ettire ettire neyin nerde olduğunu yakından biliyoruz artık hep birlikte doktora yapıcaz sanırım

Merhaba kızlar forumda yeniyim bende salı günü başladım femara içmeye inşaAllah martta güzel haberler alırız hepimiz

Canım merhaba inofolic combiyi nasıl kullanmıştın? Ben de bu yan umutsuzum regl olmayı bekliyorum. Diğer ay 3. Kez femara kullanacağim yanında inofolic combi de kullanalım diyorum ama ne zaman ve nasıl içecegim?

Canım merhaba inofolic combiyi nasıl kullanmıştın? Ben de bu yan umutsuzum regl olmayı bekliyorum. Diğer ay 3. Kez femara kullanacağim yanında inofolic combi de kullanalım diyorum ama ne zaman ve nasıl içecegim?
Merhaba canım. ben günde 1 defa içiyordum tok karnına kullandım. gliforu da 2 defa kadar kullaniyodum. Insallahh sana da faydasi olur hayirlisiyla güzel haberler almayi nasip etsin Rabbim hepinzee bu mübarek cuma gunu

Canım eşinin spermi için ne yapmistiniz nasıl düzeldi bizimkinde sorun yok gibi ama daha da iyi sperm için bi taktik var mı acaba :)

Merhaba canım. ben günde 1 defa içiyordum tok karnına kullandım. gliforu da 2 defa kadar kullaniyodum. Insallahh sana da faydasi olur hayirlisiyla güzel haberler almayi nasip etsin Rabbim hepinzee bu mübarek cuma gunu
Amin canim inşallah sen de sağlıkla alırsın bebeğini kucağına :) glifor sanırım insülin direnci ile ilgili benim öyle bir problemim yok. Kaç kez lan verdim burda okuyup okuyup :) ama insülin ile ilgili problem yok:) glifor değil de combi ise yarar insallah çok bunaldik çünkü

Amin canım amin insallahh.. iyu aman insulin sıkıntın olmasin zaten. Combi de gerçekten pco için çok güzel.. güzel güzel yumoslar oluşsun bebisler dollensin:))

İnsallah canım. Adette gecikti inadina birde. Sen test fln yaptin mi.
gelir canim seninki bugun yarin. Benim bat en erken 18 subat. Dun yaptım evde idrar testi negatifi gördüm ve umudu kestim bu aydan olsa illa ki çizik de olsa çıkardı diye düşünerek. O yüzden 20 sine kadar beklicem bakalım.

Hala umut var canım. Bekle bakalm. Testlere de guvenme bence cikmayabilir

Arkadaşlar iyi akşamlar femara bende çok baş ağrısı ve bacak ağrısı yaptı bu tür yan etkiler yaşayan var mı günde ıkı tane içiyorum 6 gün içeceksin dedi doktor normal mi bu etkiler?

Arkadaşlar iyi akşamlar femara bende çok baş ağrısı ve bacak ağrısı yaptı bu tür yan etkiler yaşayan var mı günde ıkı tane içiyorum 6 gün içeceksin dedi doktor normal mi bu etkiler?
Bende bacak ağrısı yaptı ama tek bacağımdı 2-3 gün çekilme gibi bir ağrı yaşadım geçti. Baş ağrısı ara sıra olur bende o yüzden ilaca yormamış olabilirim ama bacak ağrım farklıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…