Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende yarin doktor kontrolune gidicem. İnşallah yumurtalar güzel ve yeterlidir. Bende pko olmadigi icin bazen bu haplar yumurtalarimi cok buyutuyor. Büyüdüğünü hissediyomusunz kizlar. Benim kasiklarim dolu dolu oluyor çekiliyor gibi sanki içine. İnşallah bu belirtiler fazla büyüdüğü için degildir. Guzel haber alan hemen yazsin :)

Kontrole gittin mi canim ne durumdasin ? Ayrica sen dedikten sonra farkettim benim de kasıklarim dolu dolu sanki bi agirlik var gibi neden acaba :)

Kontrole gittin mi canim ne durumdasin ? Ayrica sen dedikten sonra farkettim benim de kasıklarim dolu dolu sanki bi agirlik var gibi neden acaba :)
Evet canım gittim. Solda 21mm yumurtam varmış. Doktorum çok iyi boyutu dedi. Yarin vurdurucam iğneyi. Ağrının sebebi yumurtanin buyumesiymis. Doktorum ilk agrin oldu mu diye sordu zaten.

Evet canım gittim. Solda 21mm yumurtam varmış. Doktorum çok iyi boyutu dedi. Yarin vurdurucam iğneyi. Ağrının sebebi yumurtanin buyumesiymis. Doktorum ilk agrin oldu mu diye sordu zaten.
Sevindim canim.Insallah hayirli sonuclar alirsin ve alirizz.

Kizlarrr adete 1 hafta kala test yapsak sonuc dogru olur mu acaba ??

1 hafta kala biraz erken gibi, ben tam adet günümde görmüştüm, 2 gün kala erken gebelik testi deneyebilirsin bence.
Tsk ederim biraz daha bekleyeyim o zaman.Sizde anlarsiniz iste merak, sabirsizlik.Hani bebis yoksa bile erken ogrenmek istiyor insan.Adet oluncaki hayal kirikligi daha kotu.

Tsk ederim biraz daha bekleyeyim o zaman.Sizde anlarsiniz iste merak, sabirsizlik.Hani bebis yoksa bile erken ogrenmek istiyor insan.Adet oluncaki hayal kirikligi daha kotu.
Ben bu defa o kdr cok beklentiye girmemistim, cunku gecen ay olmayinca cok kotu oldum, icin icin agamistim. Bu defa hic o kdr beklentide olmadim, olacagida belli degil diye. Pek fazla umitli degildim. Ama olacaksa oluyormus canim sen merak etme.

Ben bu defa o kdr cok beklentiye girmemistim, cunku gecen ay olmayinca cok kotu oldum, icin icin agamistim. Bu defa hic o kdr beklentide olmadim, olacagida belli degil diye. Pek fazla umitli degildim. Ama olacaksa oluyormus canim sen merak etme.
Hayirlisi olsun bakalim, o kadar bekledim 1 hafta daha beklerim.Bu ay adet tarihimi bile hesaplamadim, aklima geldikce surekli kafamdan atmaya calisiyorum.Insallah olur canim.Sende insallah hayirlisiyla, saglikla kucagina alirsin bebisini :)

Hayirlisi olsun bakalim, o kadar bekledim 1 hafta daha beklerim.Bu ay adet tarihimi bile hesaplamadim, aklima geldikce surekli kafamdan atmaya calisiyorum.Insallah olur canim.Sende insallah hayirlisiyla, saglikla kucagina alirsin bebisini :)
Amin canim, bu sevinci yasamayi bekleyen herkese nasip etsin Allahim. Ben de adetimi hesaplamamistim gecen ay, dedigin gibi kafandan atmaya calis.

Bizden önce güzel haberleri verecek gibisin canim. Hadi inşallah. Ignenin kacinci günündesin.
Ben igne yapmadim canim catlamayi kendi haline birakti doktorum.Hic belirtim yok aslinda cok umutlu degilim.Ama insallah guzel haber verebilirim canim.

Kizlar tam 36 saattir uyanigim, gece hic uyumadim ve hâlâ bir gram bile uykum yok.Dun hic bi seyim yoktu esimle eglenmeye gittik gece eve dondugumuzde birden bire atesim cikti mide bulantim oldu ve gaz doldum.Sabahta azicik atesim vardi.Gun boyu da hafif mide bulantisi, istahsizlik ve degisik agiz tadi yediklerimden degisik tat aliyorum, kasiklarim agiriyor.Annem hamile olabilirsin diyor ama ben umitlenmek istemiyorum usutmusumdur diyorum.Benle ayni durumu yasayan var mii ??

Insallah hamilesindir canim. Benim adete 1 hafta kala cok fena koku hassassiyetim olmustu bide goguslerim hassaslasmisti, onun disinda hersey normaldi.

Insallah hamilesindir canim. Benim adete 1 hafta kala cok fena koku hassassiyetim olmustu bide goguslerim hassaslasmisti, onun disinda hersey normaldi.
Insallah canim insallah.Goguslerimde hafif sertlik var ve seninde dedigin gibi koku hassasiyeti de var hatta gecen gece uykudan uyanip kabak yemegi kokusu aldim evde kabak bile yoktu :)

Kizlar merhaba :) yine ben.
Ben gecenay femara ve ovitrelle kullandim. İgnenin ucuncu gunu lekelenmem oLmustu. İgneden bi hafta sonra progesteron sonucum 11 di. Ve ignenin 12. Gunu lekelenmem basladi. 17. Gunde tamamen adet oldum.

Sonra adetin ikinci günü tekrar femara basladik. Ama bu ay yumurtam hızlı büyüdü. Adetin 10. Gununde catlatma ignesi vuruldum. Yumurtam 21 mm di.

Ve bu ay hic lekelenmem olmadi. Zaten nedense kupkuruyum. 30 ocakta catlatma ignesi oldum. Dun yani 6 subatta progesteron tahlili istedi dr yine. Sonuc 14 cikti. İgnenin 8. Gunundeyim. Bu sabah kasiklarimda resmen bi damar atti atti durdu. Sizce benim bi sonraki adetim ne zaman olur ? Ne zaman test yapabilirim ? Suan inanilmaz belim agriyor sadece. Arada kasiklarda bi bi Ağrı geziyor

canım genelde iğneden 14-16 gün sonra adet olunuyor ama bazen kişiden kişiye değişiyor o canım ama iğnenin 14. gününde test yapabilirsin kesin sonuç çıkıyor o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…