Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba ben de bu ay ikinci kez femara kullanmaya başladım. Bugün regl inin 3. Günü başladım günde 2 adet 5 gün içecegim. Ama Dr. Beni serbest bıraktı kontrole filan gitmeyecegim. Geçen ay gitmiştim femara ise yaramis yumurta çatlamiş kendiliğinden. O yüzden bu ay çağırmadi. Sizleri okuyunca çok umutlandim bu ay için. Bakalim hayırlısı artık.

Canım tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin. Femara dışında neler yaptın gebelik için? Bir de kaç kaz kullandı femara??
Amin canim, tesekkur ederim. Canim Ben bu ay femara kullanmadim. Gonal F 75 igne aldim 5 gunluk. Bide adetimin 7ci gunu tuplerime baktirdim. O tupleri kontrol ederken icime gonderdikleri ilacin etkisiyle guzelce temizlendi, bide incir kürü yaptim canim. Baska bsy yapmadim galiba.

Bende bugün başladım arkadaşlar. Iki kere klomen kullandm faydasi olmadi. Hem doktoru hem ilacı değiştirdim. Simdiki doktorumdan cok umutluyum. İnşallah yöntemi işe yarar. Catlatma ignesi kullandiniz mi siz bu ilacta peki arkadaslar. Gerek kalmayabilir dedi doktorum.

Ben kullandım canım ovitrelle çatlatma iğnesi inşallah Rabbim gönlüne göre verir

Canim Ben femara kullandigim at catlatma ignesi kullanmadim, kendiliginden catlamisti

Kızlar benimde femarada 2. Ayım dün dr yumurta güzel oluşmuş dedi tekrar ilişki önerdi dua edin dedi iki hafta içinde kanama olmazsa test yap dedi inşallah bu defa olur dua edin :) bende iğne kullanmıyorum kendi haline bıraktı :)

Burayi takip ettikten sonra daha cok umutlandim kizlar.Bende bu ay femara kullandim persembe gunu 12. Gunumdu kontrole gittim ve cok guzel yumurtalarin var dedi doktorum :) Kendi haline birakti catlatma ignesi vermedi.Sabirsizlikla bekliyorum insallah bu sefer olur.Allahim hepimize nasip eder insallah...

İnşallah güzel sonuca ulaşırsin canim. Buraya mutlaka yaz sonucu olur mu??

İnşallahh canımm :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…