Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızçeler benimde sağ kasığımda batmalar dewam ediyo bide bugün midem bulanmaya başladı ondan mıdır sizce :))

Haydi hayırlısıyla gelsin mucizeler :) progestan tahlili olabilir

arkadaslar bende dün gittim dr!a sağ tüp olmadığı çin solda 16 mm olan yumurtam var
brde iki tane aktif yumurta var byür dedi cuma gnüne çatlatma iğnesi verdi ama 2tane ilk defa 2 tane vurucam var mı böyle olan yada tanıdığınız

Kizlar ben dun oglen 12 de catlatma ignesi vuruldum. Az once lavaboya girdigimde peceteye seffaf uzayan akıntı geldi. Sizce yumurta çatlamış mıdır? Yoksa kesin 36 saatte mi catliyor ?

Carsamba 12 de vuruldum ya, doktorum Çarşamba gecesi cuma ve cumartesi gecesi ilişki olsun dedi. Perşembe aslinda daha onemli degil mi sizce yani bugun. Ben anlayamadim bana anlatır mısınız bu mantığı

evet cnm o sıvı gelsiyse onun sayesinde spermeler yumuttaya ulaşıyormus hadi inş hayırlısı

Kızlar bu ay femara kullanmistim. Sol tarafta 18 mm yumurtam olmustu. 20 mm ken çatlatma ignesi vuruldum. 3 ocak carsamba günü. Doktorum Çarşamba cuma ve cumartesi gecesi ilişki önerdi.

Dunde yani 21. 22. Gun gibi oluyor progesteron tahlili istedi. 11.34 çıktı. Sonuç normal dedi.

Benim dün gece ve bugün soltarafimda hafif hafif ağrılarım olmaya başladı. Sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi ?Yerleşme aşaması falan ?

Birde bugün çatlatma ignesinin 8. Gunundeyim. Bata 6 7 gün var gibi. Nr zaman test yapsamkesin sonuç alırım? Fikri, bilgisiolan var mı ?

Bende bu ay femaraya başladım kızlar ondan önce 2 ay klomen kullanmıştım faydası olmadı inşallah femaranın faydası olur

Canim bende iki ay klomen kullandim. Banada etki etmedi. Bu ay baska bi dr a gitmiştim. Bana femara verdi. Onun sayesinde yumurtam oluştu. Çatlatma iğnesi vuruldum bekliyorum

Merhaba arkadaşlar benim doktorum bana sabah akşam 1 tane klomen ve yine sabah akşam 1 tane femara yazdı bunları birlikte kullanan oldu mu

Yumurta catladiktan 14 gun sonra test yapabilirsin, ve ya adetin 1-2 gun gecikince

Kızlar ben hasta oldum yani gebelik gerçekleşmedi ama adetim 5 gün sürdü femaradan sonra kanamanız az oldu mu hiç ??

Merhabalar
Buraya niye yaziyorum bilmiyorum ama cevremdeki kimsenin beni anladigini dusunmuyorum. 16 aydir bebegimiz icin ugrasiyoruz ama kadindir asil ugrasan. Erkegin bitane testi var bide ultrasona bakiliyor bitti. Ama ben ayda kac kez doktoruma gidiyorum hesaplamiyorum bile artik. Kullandigim ilaclarin ignelerin..
Sikayet etmiyorum , Allah en dogru zamanda en hayirlisini verecektir eminim ama insanlarin sormasindan,benim dakikalarca yasadiklarimi anlatmamdan ve en sonunda "hayirlisi canim yaa, sıkma canını, bu iste onemli olan kafaya takmamakmiş, bak filancanin kızınin 10yil olmamis...." Diye giden cumlelerinden fenalik geldi.
Pkolu degilim (ilk doktorum sen pkosun dedi 4ay yanlis tedavi , hsg filmi cekmeden aşılama yapti.herkes paracı olmus. Olan bizim gibilerin umutlarina oluyor)
Suanki doktorumdan cok memnunum.elimde olan tek sey once allaha sonra ona inanmak
2. Ayimdi bu ay femara+fostimon+catlatma ignesi oldum.bugun hastalancagim gun. Henuz hastalanmadim ama hastalancakmisim gibiyim. Umudum yok sanki,umut edince cok heyecan yapiyorum kendimi hmile saniyorum. 2 ay once bu sebepten tam 7gun reglm gecikti hayatimda ilk kez. (Ennfazla 2gun gecikmistir). Ben artik bebek esyalari bakmaya baslamistim o derece. 7.gun test yaptim,negatif. Ama beynim almiyo, nasi ya diyorum yanlis bu. Gittik kan testine, negatif...
Kimbilir kimler neler yasiyodur eminim,asla kiyaslamiyorum.allah herkesin yardimcisi olsun.ben sadece kendi yasadiklarimi cevremdekilere anlatmak istemedigim icin geldim.anlamiyorlar cunku.anlasalar da napabilirlerki.yada ben ne bekliyorum bilmiyorum ama kendimi cok basarisiz beceriksiz hissediyorum
Acaba bakamayacakmiyim ki de gelmiyor

ahh canim ahh bende bu konuda dertliyimm bu yüzdende kendimi buraya attım cunku dedigin gibi beni anlayacak insan yokk ancak ayni dertteki insan beni anlarr rabbim aratmasin bizede insallah o kadar takiyoruz ki bu durumu bak saat kac olmus buralardayiz banada ilk gittigim dr. pkolusun dedi klomen kullandirdi iki ay sonra dr. degistim oda pkolu degilsin icin tertemiz sadece yumurtan tembel dedi glukofen verdi ve dunde catlatma ignesi oldumm rabbim insallah bu ay guler yuzumuze bazen cok darlaniyorum olmicak heralde diyorum ama rabbim bilir tabii

Darlanilmicak gibi degilki yasanilanlar arkadasim, ayda 50 kere doktoruna gidiyosun,ben buay catlatma ignesi dahil 7kere igne oldum. Sonra bekleme sureci. 7-24 bi isle ugrassan da aklinda o senin oldumu acaba sorusu. Varsa takmamanin yolunu bilen bi deyiversin bizede
Allahim inşallah nasip edecek bize de birgun. Keske ogunu bilseydik, beklemek daha kolay olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…