Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yok şuan araştırma yapıyorum doktora da gitmedim zati.. doktor fobim var

Bendede öyleydi ama şuan nerdeyse hastane bahçesine çadır kurucam. O noktaya geldim şaka bi yana tedaviye bir an önce başlamak gerekiyor..

Problem ne canım? Ne zamandır evlisin ne zamandir çocuk istiyorsun

Bendede öyleydi ama şuan nerdeyse hastane bahçesine çadır kurucam. O noktaya geldim şaka bi yana tedaviye bir an önce başlamak gerekiyor..

Problem ne canım? Ne zamandır evlisin ne zamandir çocuk istiyorsun
temmuzda evlendim.. bir bebek kaybım var.
daha erken belki de umutsuzluğa kapılmak için bilemiyorum

Kuzu o bendede oldu iki gün öldüm resmen ağrıdan gece uykudan uyandım o kadar sancı werdi ama yumurta çatlayınca oluyomuş o dönemde ilişkide bulunmak gerekiyomuş bende bişey sorcam dün dr önerdiği ilişki için son gündü bugün beyaz akıntım war ama seffaf we kokulu değil sizce yumurtam hala çatlamamış mıdır ? Bide nurumcana sordum ama sizede sorayım testi ne zaman yapmalıyım çnkü ne zaman yumurtladım yada yumurtladımmı bilmiyorum ??

Canım sancıyı çektiysen yumurtlamissindir sanırım benim ağrılar hafifledi bu gün hiç yok gibi hatta bakalım kismet

Merhaba canım aynı ilerliyoruz ikimiz sanırım benimde perşembe 18 mm di cuma saat 8 de vurulduk iğneyi beklemedeyiz şu an

Evet canım ama bana aynı gün öğlen vurdurdu iğneyi cuma da çatladı. Ben aynı zamanda ateş de olctugum için eminim :) hakkımızda hayırlısı olsun canım :)

En son hangi gün kaç mm di yumurtan benim Perşembe 18mm di Cuma çatladı.
Kuzu ayın 19 unda 18 mm 21 ve 22 de çok sancım oldu 21 gecesi 5.30 da uykudan uyandım biree 22 snde oldu 23 ümde geçti şimdide ağzım çok kuruyo ne zaman yapmalıyım testi tutmuştur inşallah ya hepimizin ki dua edelimm

Kuzu bendede sancı oldu birde ben ateş ölçmedim ama eşim dedi sanki ateşin war diye bnde hissediyo gibiyim yanıyrum resmen ki geceleri üşürdüm yani ay inşallah aynı ay olur hepimizinde :)
Canım sancıyı çektiysen yumurtlamissindir sanırım benim ağrılar hafifledi bu gün hiç yok gibi hatta bakalım kismet

En erken 13. Gün idrar 12.gun kan verebilirsin canım ondan önce yaparsan iğne içindeki HCG hormonu seni yanıltabilir. İnşallah tutar kuzum senin için de dua edicem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…