Gebeliğe Hazırlık Femara kullanip hamile kalanlar ve kalmak isteyenler :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba. Bugün 2kese göründü ve şok oldum. Sizlere sorum şu; ben geçen ay femara kullandım ve tutmadı bu ay hiçbirşey kullanmadım hatta zamanına bile dikkat etmedim ilişkinin ve sonuç ikiz. İlacın 2. Aya etkisi ile ikiz hamile olanlar var mı yoksa Benimki genetik mi çok merak ediyorum

Maşallah Allah tamamına erdirdin :) konu ile ilgili bilgim yok malesef tebrik etmeye geldim

Hiç bir fikrim yok ama darısı başımıza Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Gözün aydın canım femaranın etkisi bir kaç ay daha devam ediyor diye biliyorum tebrikler:)

Tebrik ederim :)

Gözün aydın canım hayirlisi ile darısı bize de olur inşallah

Kızlar iş görüşmesine gitmiştim geçen hafta. Pazartesi arariz dediler aramadilar bende hastaneden randevu almistim bugün ise çağırıyorlar aşılama işi biraz askıya kaldı sanırım

Kızlar iş görüşmesine gitmiştim geçen hafta. Pazartesi arariz dediler aramadilar bende hastaneden randevu almistim bugün ise çağırıyorlar aşılama işi biraz askıya kaldı sanırım
Canım işi çok istiyorsan akışına bırak 2. Ye aradıklrına göre olumlu gidiyor demek hakkında hayırlısı olsun

Kızlar kadıklarım çok ağrıyor ya hele bugün çok fena yani gaz sancısı falan olabilir mi yada kasığa vurur mu bilginiz var mı

Canım selam gaz sancısı niye kasığa vursun başka bişi olmasın o bilemedim

Ah bilmiyorum ki bu ay o günü kaçırdık diye düşünüyorum o yüzden ümidim yok bugün biraz daha iyiyim ama bacağımı uzatırken falan ağrıyor yine de sürekli tuvalete gidiyorum gazdır belki diye ama bu denli acı verecek gaz da çıkmıyor

Birde idrarımı yaparken de kasıklarım ağrıyor bu 2-3 gündür iltihap falan mı var desem idrar yaparken ağrı yanma falan yok idrar rengimde de problem yok sadece tuhaf bi kasık ağrısız o yüzden merak ediyorum acaba gaz sancısı kasığa vurur mu diye normalde boşluklarıma falan vurur

Ben bütün ağrı sızı ve farklılıkları tek bişeye yorarım

Merhaba birşey sorucam 2 aydır ovulasyon testiyle gebelik deniyorum geçen ay 2 gün koyuydu. Bu ay Adetim in 26.gununde çift çizgi oldu ve 3 gündür koyu .

Merhaba birşey sorucam 2 aydır ovulasyon testiyle gebelik deniyorum geçen ay 2 gün koyuydu. Bu ay Adetim in 26.gununde çift çizgi oldu ve 3 gündür koyu .
canim bende 2 ay koyu oldu ama kimyasalda olabilir. Hatta gebeliktede cift cizgi silik cikti ama yinede adet oldum ve anladimki canim ovulasyon testi genelde insanlari yaniltiyor bence gebelik testi yap yoksa koyu cikiyor insan umitleniyor olmayinca cok uzuluyor

Bu ay çok geç yumurtladım 9 gün sonra adet olucam o yüzden gebelik testi de yapamıyorum ev test dolu havuç suyu çatlatıyor yumurtayı diyorlar onu yapıyorum şimdi çatlamadan kist oluşursa diye korktum 2 yi l önce 2.5 aylıkken bebeğin karnında kalbi durdu aldirmistik

Her seferinde farklı ve geç yumurtladigim için ovulasyon testi ile takip edeyim dedim ama hep stres çift çizgi bekle çatlamasını bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…