Femara kullanip da hamile kalan var mi? ( Ben adetime 17 kala test yaptım negatif çıktı acele mi ettim )

Semaa1123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2022
33
24
28
Merhaba arkadaşlar ben 8 aylık evliyim, 2 Ay korunduk, sonra eşimle çocuk istediğimiz için korunmayı biraktik. Ama ne yazık ki bir türlü çocuğumuz olmadı, doktora gittiğim de ilk başta duphaston verdi onu kullandıktan sonra adetimin 4.gunu tekrar doktora gittim, ilk gittiğim yumurtaliklarim da tembellik olduğunu başka sorunum olmadığını söyledi, ikinci gittiğim de hiç bir sıkıntım olmadığını söyledi yani kist yara vs gibi şeyler. Sonradan bana femara verip sabah akşam 5 gün tam saatin de kullandım, ve 1 gün arayla ilişki önerdi doktor. Ben adetime 17 kala test yaptım ama negatif çıktı ve normal olarak da moralim bozuldu. İlacı kullanırken kasık ağrılarım hep oldu. Bitirdikten sonra da devam etti. Sorum şu acaba ben test için acelemi ettim moralim bozulmadı değil. Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim. Rabbım hepimize nasip etsin inşallah

Tabiki acele etmişsiniz 17gün varsa yumurtlamanız bile henüz olmamıştır bence doktora gidip yumurtaların gelişimine baktırıp çatlatma iğnesi oldunuz mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…