Femara kullananlar bakabilir mi

nurpinarr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
581
199
26
Kızlar ben 5 ay önce falan klomen kullanmıştım yanlış hatırlamıyorsam onda 10 tane vardı günde 2 tane içtim 5 günde bitmişti bu fenada da neden bu kadar çok var ? Hepsini mi içecem? Bugün ilk hapı aldım doktor haftaya Salı gel bakacam dedi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    182,6 KB · Görüntüleme: 19
hayır hepsini içmiyorsunuz. doktor veya eczacı günde tek veya iki doz söylemiştir size. onların söylediği şekilde içeceksiniz. yani tüm kutuyu bitirmiyorsunuz

Kızlar ben 5 ay önce falan klomen kullanmıştım yanlış hatırlamıyorsam onda 10 tane vardı günde 2 tane içtim 5 günde bitmişti bu fenada da neden bu kadar çok var ? Hepsini mi içecem? Bugün ilk hapı aldım doktor haftaya Salı gel bakacam dedi
Çok yazmış size ilacı sadece 10 tane 5 gun kullanacaksınız günde iki tane burda 15 günlük var yanlış yazdı sanırım

Bende daha önce klomen sonra femara kullandım femaranın kutusunda fazla var ama 5 gün kullanacaksınız sabah akşam günde 2 tane kalanı da duruyor yani benim öyle oldu

Ben 1 kere klomen kullandım yumurtam büyümüştü doktorum çatlatma iğnesi verdi maalesef olmadı sonra 1 ay ara verdik yine adet oldum gittim bu sefer femara verdi yumurtan büyümüş dedi yine 18-19 mm di en son ve yine çatlatma verdi aynı zamanda ilişki günleri bakalım bekliyoruz güzel haberleri 1 yıldır korunmuyoruz bizde :)

Ben 1 kere klomen kullandım yumurtam büyümüştü doktorum çatlatma iğnesi verdi maalesef olmadı sonra 1 ay ara verdik yine adet oldum gittim bu sefer femara verdi yumurtan büyümüş dedi yine 18-19 mm di en son ve yine çatlatma verdi aynı zamanda ilişki günleri bakalım bekliyoruz güzel haberleri 1 yıldır korunmuyoruz bizde :)
Ay hadi inşallah güzel haberler gelir bi sorun var mı sizde peki ? Bizde 1,5 yıldır korunmuyoruz bakalım inşallah sonuç alırız

Aslında bir sorunum da yok anlayamadım gerçekten. Hormon testlerim normal eşimin testleri normal bu ayda olmazsa rahim filmi çekilecek siz çektirdiniz mi sizde bir sorun var mı ?

Aslında bir sorunum da yok anlayamadım gerçekten. Hormon testlerim normal eşimin testleri normal bu ayda olmazsa rahim filmi çekilecek siz çektirdiniz mi sizde bir sorun var mı ?
Eşimde sorun yok bende pcos var tahim filmi çektirdim işlem sırasında tüplerim açıldı bir sorun çıkmadı bir tane kimyasal gebelik geçirdim hsg sonrasında şimdide ilaca başladık bakalım

Bak benim kuzenimde pcostu hemde ağır pcos yani adet falan olmuyordu doktora da gitmedi 3 ay glutensiz beslendi hormonlarını düzenledi adet görmeye başladı ve şu an hamile kendide inanamadı hiç ilaç kullanmadı sadece vitamin alıyordu. Bir şey daha sorucam rahim filmi ağrılı bir işlem mi can acıyor mu yani biraz korkuyorum da ondan

Bak benim kuzenimde pcostu hemde ağır pcos yani adet falan olmuyordu doktora da gitmedi 3 ay glutensiz beslendi hormonlarını düzenledi adet görmeye başladı ve şu an hamile kendide inanamadı hiç ilaç kullanmadı sadece vitamin alıyordu. Bir şey daha sorucam rahim filmi ağrılı bir işlem mi can acıyor mu yani biraz korkuyorum da ondan
Canım ben biraz korkak biriyimdir 😂😂 kan bile aldıramıyorum öyle kolay kolay o yüzden anestezi altında oldum sonrasında bi kaç gün hafif lekelenme ve karın ağrım oldu

X