Femara + Aşılama

CloudCloud

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2022
576
154
32
Merhaba aşılama tedavisine başladım bgn adetimin 4. günü femara kullanmamı istedi doktorum 5 gün günde 2 kez sonra 5 gün ara ver ilaca 10. gün gel dedi femara kullanıp aşılama yaptıran var mı süreciniz nasıl ilerledi ve nasıl sonuç aldınız

Merhaba hadi hayırlısı olsun sizin için bende klomenle aşılama oldum malesef kist oluştu şimdi bekliyorum gitmelerini ama banada femera diyecek ben gonalf isteyeceğim 2 kez gonal f ile yapılınca tüp bebek raporu çıkıyormuş

Bende gonal f verir die düşünüodum ama femara verdi şaşırdım hatta ilk tüp bebek yapalım demişti ben kabul etmedim aşılama yapılcak o yüzden

Bende gonal f verir die düşünüodum ama femara verdi şaşırdım hatta ilk tüp bebek yapalım demişti ben kabul etmedim aşılama yapılcak o yüzden
İnş olur ne kullandığımız önemli değil ama tüp bebeğe dönersek önemli işte en azından ilaçlara yarı fiyat öderiz hayırlısı olsun bizim için inş tüp bebeğe gerek kalmaz

Aşılama değil de bu ay femara kullandım ama 5 gün ara verme olayını anlamadım. Geç olmaz mı 5 gün sonra gitmek ?

Ben adetimin 5.günü başladım femaraya
5 gün sabah akşam içtim
10.gün kontrole gittim (adetimin 10.günü)

18 ve 13 mm yumurtam vardı
2 gün daha femara kullan dedi
12.gün sabahı ovitrelle vuruldum

İnş olur ne kullandığımız önemli değil ama tüp bebeğe dönersek önemli işte en azından ilaçlara yarı fiyat öderiz hayırlısı olsun bizim için inş tüp bebeğe gerek kalmaz
Aslında tüp bebek için erken die düşündüm çünkü değerlerimiz çok iyi olmaması için bir neden yoktu inşallah dediğin gibi gerek kalmaz

Valla canım bende anlamadm 6 tane folikül saydı 3 sağda 3 solda dedi dün adetimin 4. günüydü hemen bir tane iç akşam da bir tane daha iç 5 gün boyunca bu şekilde sabah akşam kullan dedi

Adetin 2.günü başladım femaraya sabah akşam 5 gün içtim. Adetin 10.günü kontrolde yumurta olgunlaşmış denildi akşamına ovitrelle vuruldum. 12.gün sabah da aşılama yapıldı. İlk aşılamamdı ve çok şükür pozitifi gördüm darısı tüm bekleyenlere olsun
Ayrıca Ovitrelle etkisi hemen geçmediği için idrar testini de aşılamanın 10.günü itibariyle yaparsanız daha doğru sonuç alırsınız

Haziran1907 Ayy canım ya çok sevindim darısı başımıza ayın 2 sinde gel dedi bana hesapladım adetin 14. günü oluo acaba öncesinde yine de bi kontrole gitsem mi ki kafam çok karıştı

Son düzenleme:
Ay bana umut oldunuz hadi inşaAllah

Valla canım bende anlamadm 6 tane folikül saydı 3 sağda 3 solda dedi dün adetimin 4. günüydü hemen bir tane iç akşam da bir tane daha iç 5 gün boyunca bu şekilde sabah akşam kullan dedi
İstersen ovülasyon testi yap doktora gidene ladar
Ama bence geç çağırmış
Ortada bir yanlış anlama yok dimi öyle dediğine eminsin
Biz doktordan iyi bilecek değiliz tabi ama bence geç çağırmış

İstersen ovülasyon testi yap doktora gidene ladar
Ama bence geç çağırmış
Ortada bir yanlış anlama yok dimi öyle dediğine eminsin
Biz doktordan iyi bilecek değiliz tabi ama bence geç çağırmış
Yok canım eminim hatta bende acaba mı dedim de verdikleri kağıtta da yazıyor ilacı 5 gün kullanıcağımı ayın 2 sinde de kontrole gideceğimi yazmışlar

Merhaba dikkat ettiğiniz bir şey oldumu acaba yada yediğiniz benimde klomenle denendi ve kiste dönüştü kistlerin gitmesini bekliyoruz 2. aşılama denencek ama bi türlü gitmediler

Merhaba dikkat ettiğiniz bir şey oldumu acaba yada yediğiniz benimde klomenle denendi ve kiste dönüştü kistlerin gitmesini bekliyoruz 2. aşılama denencek ama bi türlü gitmediler
Ozellikle yedigim bir sey olmadı, ilk gun biraz dinlendim diger gunler normal devam ettim

Ozellikle yedigim bir sey olmadı, ilk gun biraz dinlendim diger gunler normal devam ettim
Merhaba öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kucağınız alın bebeğinizi inşallah ne zaman öğrendiniz gebeliğinizi acaba benim de aşılama gününü sayarsak 12. Gün oluyor test yapsam çıkar mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…