Makyaj Ürünleri Fazla sevmezdim ama hepsinden çok memnunum...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

esra222

Ben O' na Resmen AşıĞım..
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
845
46
Kızlar bn Avon pek kullanmam.hele yüzüme asla.Ama ta ki e rkek arkadaşım sevgililer gününde içersinde makyaj ve bakım ürünleri olan bir makyaj çantası hediye edene kadar...Bilmiyormuş Avon pek kullanmadığımı düşünmüş seçmiş almış saolsun...Allahtan yüz için krem losyon tarzı bişey almamış huyumu bilir cilt dr.umun verdiği şeyler hariç hiç bişey sürmem yüzüme...:eek:
avonhediyelerim.jpg

Bunlarda tüm makyj malzemelerim ve kremlerim kızlar.Fazla düşkünlüğüm yoktur makyaja çok süslüyümdür ama fazlasını da abartı buluyorum..:)

tmmalzemelerim.jpg

tatLım ürünlerinin nerdeyse tamamı var bende

top allık,el kremi,skin soft,rujlar ve solutions

evet bende memnunumm avon bence öyle kötü bir marka değill ,,

anlamıyorum bi türlüü :umursamaz:

tatLım ürünlerinin nerdeyse tamamı var bende

top allık,el kremi,skin soft,rujlar ve solutions

evet bende memnunumm avon bence öyle kötü bir marka değill ,,

anlamıyorum bi türlüü :umursamaz:

ben de hiç bi kötülüğünü görmedim şimdiye kadar ama yüzüne kullananlar birz sorun olduğunu söylediler o yüzden nolur nolmaz dıyorum ve kullanmıyorm yüz ürünlerini geri kalanlardan gayet memnunum :)

tatLım solutions gündüz kremini kullanıyorum onun pembişini..

ya ben gerçekten çok memnunum yüzüm bebek gibi oluyoo onu sürünce öyle yumuşak oluyo ki

birde anew ürünleri çok güzel yaşlanma karşıtı olanlar krem ve serumunu da annem kullanıyor
biraaz göz çevresinde kırışıklık vardı gerçekten azaldıı onlar

bence avon güzel beğenmeyenler ne gerekçelerle beğenmiyolar acabaa ..:umursamaz:

tatLım solutions gündüz kremini kullanıyorum onun pembişini..

ya ben gerçekten çok memnunum yüzüm bebek gibi oluyoo onu sürünce öyle yumuşak oluyo ki

birde anew ürünleri çok güzel yaşlanma karşıtı olanlar krem ve serumunu da annem kullanıyor
biraaz göz çevresinde kırışıklık vardı gerçekten azaldıı onlar

bence avon güzel beğenmeyenler ne gerekçelerle beğenmiyolar acabaa ..:umursamaz:

ben göz ürünlerini beğenmiyorum tatlım ya, kalemini sürünce buğulu görüyorum resmen. rimelleri de pütür pütür, zaten color trend serisini başlı başına beğenmem. ama bi rujunu aldımm. mükemmel ya o kadar yumuşak ki dudağımı hiç kurutmadı bitince bi daha alacağım. parfümlerini de çok seviyorum perceive bi efsane bence :) şu solutions gündüz kremini çok merak ediyorum sen beğendiğini yazmışsın fiyatı nedir ?

bi de şu fotoğraftaki el ve tırnak kremi çok iyi gerçekten manikürden sonra sürüyorum yumuşacık oluyor

ben göz ürünlerini beğenmiyorum tatlım ya, kalemini sürünce buğulu görüyorum resmen. rimelleri de pütür pütür, zaten color trend serisini başlı başına beğenmem. ama bi rujunu aldımm. mükemmel ya o kadar yumuşak ki dudağımı hiç kurutmadı bitince bi daha alacağım. parfümlerini de çok seviyorum perceive bi efsane bence :) şu solutions gündüz kremini çok merak ediyorum sen beğendiğini yazmışsın fiyatı nedir ?

tatLım bu ay ki katalogda 10 tl'ydi indirimdeydi asıl fiyatı 30 tl (kampanya 7) .... mutlaka al derimm

beğenmezsen ben sna yollicam parasını o derece yanii..

yüzü bebek gibi yapıyoo ( evet haklısın rimelleri color trend'i kalemleri unutmuşum onlar dışında memnun kalınır yani )

tatLım bu ay ki katalogda 10 tl'ydi indirimdeydi asıl fiyatı 30 tl (kampanya 7) .... mutlaka al derimm

beğenmezsen ben sna yollicam parasını o derece yanii..

yüzü bebek gibi yapıyoo ( evet haklısın rimelleri color trend'i kalemleri unutmuşum onlar dışında memnun kalınır yani )

indirimde mi, benim hemen almam lazım madem çok teşekkür ederim canım bu fırsat kaçmazkaydirigubbakcemile2

tatLım tüm cilt tiplerin uygun olduğu yazıyoorr

vallahi farkını bilmiyorum doğruy sölemek gerekirse ben bu 10 tl diye aldımm ama süper çıktıı zemuszemus

ben de bayağı uzun sene yaptım temsicliğini...

son zamanlarda iyice bozduğu için bıraktım bi de temsilci olarak kargolarda çok sıkıntı yaşadım

bana sormadan olmayan sipariş ürününün yerine bşka bi ürün yollamalar hadii iade gelene kadar cebinden öde..

neyse ürünlere geleyim avonun sevdiğim ürünleri;

pale pink shine glossu (nişan makyajmda bakabilirsiniz.)

tırnak eti görününmnü hafifletici tüp kremi

banyo sonrası bi vücut spreyi var skin so soft un mavi sıvı , o süper kokuyor ciltte

saç taramasına yardımcı yeşil kapaklı serumu. bu kadar.

onun dışında pudraları, fondotenleri, hele hele şu sekizli far paletini aldım geri yolladım gözlerim kıpkırmızı oldu (ben ki fer marka farı denemiş insan) anneme ve bir kişiye daha denettim aynı sorun vardı.

ruj paleti zaten 8 li görünüşte ama 3-4 rengi aynı çıkıyor sürünce:))

eskiden soluition un kavuniiçi jel göz çevresi kremi vardı müthişti. şu an clinique kullanıyorum ama o bundan bile iyiydi. üretimden kaldırdılar.

yani sonuç olarak avon müşterisi arttıkça kaliteyi azaltıyor bence. bir yerlerden mutlaka çıkartıyor indirimleri.

bi de şu fotoğraftaki el ve tırnak kremi çok iyi gerçekten manikürden sonra sürüyorum yumuşacık oluyor

aynen o tam bir harika zaten bir kez sürüyorm 3 gün etkisi sürüyor.özellkle mutfakta ellerim su içinde çk kalınca acayip faydası oluyor.
dikkatinizi çekti mi bilmem bnm solution kış-gündüz kremi winter olanından ..sevgililergününde alındı demiştim ya ondan.+15 spf güneş koruma faktörü var.içinde inci tozu var.yüzüme sürmüyorum ama şu an kullanıyorum vücuduma sürüyorm dışarda güneş de var ya süper ışıldıyo ya herkes soruyor vücut pudranı nerden aldın dıye.ışıl ışıl oluyorum.hem az da olsa güneş koruma faktörüde var.dedğiniz gibi ayrıca pamuk gibi oluyor kollarım ve dekolte kısmım =)
hihoyyyt

bende memnunum avondan rujlarını rimellerini parfümlerini beğenerek kullanıyorum,
cilt ürünlerini hiç kullanmadım şimdiye kadar bu konuda pek güvenmiyorum avona.
bi arkadaşımız da demiş perceive hakikaten efsane bi parfüm ah bi de biraz daha kalıcı olsa :) shock rimel de çok güzel bence onun üstüne o kadar rimel çıkardı ama hiçbiri shok kadar iyi gelmedi benm kirpiklerime

X