fazla kilonuzmu var?işte kurtulmanız için kolay bi yöntem

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.888
26
45
iki kilo limonun suyunu bir kavonoza doldurun, bir bas sarimsak kabugunu soyup dograyin ve limon suyuna ekleyin bir kaç kara lahananin yapraklarini dograyip,onuda limon suyuna ekleyin,bir gün dinlendirdikten sonra sabahlari ve yatarken ikiser yemek kasigi icin
işte bu kadar haydi kolay gelsin=))))
sonuçlarıda yazarsanız sevinirim....

ben denemedim canım ama çok yakın bir arkadaşım 10 gündür bu formülü uyguluyomuş ve 2 kilo vermiş bende sizlerle paylaşmak ve sizlerinde bundan faydalanmasını istedimyerimseniben

tabiki diyet yapmadan verilmez de,ama istedigin kadar ye,bu suyu ic 10 gunde 2 kilo bence olmaz,,,,

belkide sadece vücutta toplanan fazla suyu atmaya yarıyor bu karışım .ve bizde kilo verdik sanıyoruz.......

tabiki istediğin kadar ye değil ama normal sıkıcı zoraki diyetleri yapmadan günlük belirli yiyeceklerimizi yiyerek bunu yaptığımız taktirde faydası olacağını düşünüyorum keza içinde diyetlerde çok büyük faydası olduğunu bildiğimiz üç ana madde var limon sarımsak ve lahana dimisengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…