Fazla Belirti Yaşamadan Hamile Kalanlr Varmi Arkadaşlar Aranizda

XIXBXIXARU

benim tatlımı tatlı kızım
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
522
3
ARKADAŞLAR CVPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TŞK EDERİM BENİM ADET OLMAMA 3 GÜN VAR NE ADET NEDE HAMİLELİK BELİRTİLERİ VAR SADECE AŞIRI İŞTAHIM AÇILDI ÇOK UYUYORUM VE ÇOKTA OLMASA HAFİF MİDE BULANTILARIM VAR AMA ARA ARA.GÖGÜSLERİMDE FALAN BİŞE YOK SİZCE HAMİLE OLABİLİRMİYİM LÜTFEN YAZIN BANA AYNI DURUMDA OLAN VARMI YOKSA PSİKOLOJİKMİ BUNLAR BU ARADA PARFÜM KOKUSU SON ZAMANLARDA ÇOK MİDEMİ BULANDIRIYO:bbo:

ewt canım.bende hiç belirti olmadı.hala daha hamile olduğumun farkında değilim.sadece baş ağrısı ve iştahsızlık hissi var.çok şükür, sorunsuz geçiriyorum.:dance:

Slm Helen20 Ya Senin Nasil Miden Bulaniyodu Parfüm Kokusundan
Bide Benim önce Hiç Olmazdi Dolmuşa Falan Binicede Midem Bulaniyo Parüm En çok Orda Rahatsiz Ediyo Cvp Yazarsan Sevinirim :)

ewt canım.bende hiç belirti olmadı.hala daha hamile olduğumun farkında değilim.sadece baş ağrısı ve iştahsızlık hissi var.çok şükür, sorunsuz geçiriyorum.:dance:

dediğm gibi bende yok fazla belirti ama benimde bu aralar çok başım agrıyo belki hamile olurum diye ilaç falanda kullanmıyorum bazen saatlerce sürüyor inş hamileyimdir adet olmama 3 gün var çok hafif belim ağrıyo hamilelik önceside bel ağrırımı.saol cvbın için öptm :)yerimseniben

aynı belirtiler bendede vardı.bence hemen eczaneye gidip bir test alıp yapabilirsin.sonuç pozitif olabilir.hadi hayırlısı.

Benim Hic Biseye Midem Bulanmadi Basimda Hic Donmedi şükürler Olsun.benim Adetim 15 Gun Gecikti Ama Hic Belirti Yoktu Sonra Gittim Saglik Ocagina Ogrendim Hamis Oldugumu Simdi Besinci Ayindayiz Oglusum Geliyo

aynı belirtiler bendede vardı.bence hemen eczaneye gidip bir test alıp yapabilirsin.sonuç pozitif olabilir.hadi hayırlısı.

SEN HAMİLEMİSİN CANIM BENİM ADET OLMAMA BUGÜNÜ SAYMAZSAK 2GÜN VAR VE İDRARDA ADET GEÇMEDEN BELLİ OLMUYOR HAYAL KIRIKLIĞI YAŞAMAK İSTEMİYORUM UMARIM HAMİLEYİMDİR BU ARADA SENİN BELİRTİLERİN NEYDİ SEVİNİRİM YAZARSAN :)

inş hamişsindir canım.bende hiç belirti yoktu sadece regl ocakmışım gibi kasık ağrılarım vardı ve reglimin 7 gün geçmesiyle yaptığım teste hamile olduğumu öğrendim gerçi benim kısa sürdü ama.

bende hafif bulantı olmuştu ama şu an 7. hafta bitmek üzere allahın izniyle öyle anormal bi durum olmadı ama inanılmaz gaz oluyorum onuda sordum olurmuş hamilelerde ..yani diyeceğim şu ki her bünyede değişiyo belirtiler

Saol Küçük Balik Ya Sana Bişey Sorabilirmiyim Bu Gaz öncemi Sonrami Oluyo Yani Benimde Bu Aralar Gazim Var Ve Bazen Karnim Patlicakmiş Gibi Geriliyo Sence Bunlar Normalmi Bide Iştahim çok Açildi Sürekli Bişeyler Yiyorum Tam Terswi Bazi şeylerdende Tiksiniyorum 2 Gün Var Adetime Inş Olmam Cvp Lütfen

bende sık tuvalete gitmek dışında hiçbir belirti olmadı,ne bulantı,ne baş dönmesi ,ne göğüs hassasiyeti adetimi beklerken hamile olduğumu öğrendim,yanlız birde içime doğmuştu...

bende sık tuvalete gitmek dışında hiçbir belirti olmadı,ne bulantı,ne baş dönmesi ,ne göğüs hassasiyeti adetimi beklerken hamile olduğumu öğrendim,yanlız birde içime doğmuştu...

BENDEDE YOK BENİMDE İÇİME DOĞUYO GERÇİ GEÇEN AY ÇOK HİSSETMİŞTİM OLMADI AMA ADET OLACAĞIMI HİSSEDİYORUM BU AY BİDE BEN ÇOGU ZAMAN SIK TUVALETE GİDİYORUM.HAYIRLISI OLSUN NE DİYİM :eek:

ben adet belirtileri görteriyordum yani fazladan bir belirti yoktu hatta hamile olduğumu öğrenince çok şaşırmıştım

ben adet belirtileri görteriyordum yani fazladan bir belirti yoktu hatta hamile olduğumu öğrenince çok şaşırmıştım

tşk ederim ama bilmiyorum inş ya kafam karma karışık merak ediyorum hayal kırıklığım olmasın diye adetimin geçmesini bekliyorum 2 gün kaldı hayırlısı :) bekleyelim bakalım şutarafagitti

dediğm gibi bende yok fazla belirti ama benimde bu aralar çok başım agrıyo belki hamile olurum diye ilaç falanda kullanmıyorum bazen saatlerce sürüyor inş hamileyimdir adet olmama 3 gün var çok hafif belim ağrıyo hamilelik önceside bel ağrırımı.saol cvbın için öptm :)yerimseniben

adetime bir gün kala belim çok ağrıdı bende idrar testi yaptım.iki çizgi çıktı.hamilelikte bel ağrısı oluyor.umarım hamilesindir.:1rolleyes:

bende hic bişi yoktu canım sadece gögüslerim büyüdü diyordum ne bulantı nede başka bişi hissetmedim benim adettim cok düzensizdir 16 gün gecmişti adettimden test yapmamıştım artık cevremdekiler yap dedide yaptım cünkü önceden hep yapıyordum sonuc hüsran ve tek cizgi oluyordu yaptım ve cok net 2 cizgi pozitifti hamileydim şok olmuştum doktora gittim hemen kesemizi gördük hatta kalp atışını bile duyduk 7 haftalık olmuş bile karnımda gec ögrendim :)

Saol Küçük Balik Ya Sana Bişey Sorabilirmiyim Bu Gaz öncemi Sonrami Oluyo Yani Benimde Bu Aralar Gazim Var Ve Bazen Karnim Patlicakmiş Gibi Geriliyo Sence Bunlar Normalmi Bide Iştahim çok Açildi Sürekli Bişeyler Yiyorum Tam Terswi Bazi şeylerdende Tiksiniyorum 2 Gün Var Adetime Inş Olmam Cvp Lütfen

canım bak şimdi sen gönlünü ferah tut sıkma kendini İnşallah hayırlısıyla hamilesindir..Gaz olayına gelince ben hamile kaldıktan sonra başladı ve arttı şu sıralar azaldı gibi ve miğde bulantılarım daha yeni başladı 7. hafta bitti bu arada..ama bak dediğim gibi sen önce bi derin nefes al kendini sıkmayerimseniben

canım bak şimdi sen gönlünü ferah tut sıkma kendini İnşallah hayırlısıyla hamilesindir..Gaz olayına gelince ben hamile kaldıktan sonra başladı ve arttı şu sıralar azaldı gibi ve miğde bulantılarım daha yeni başladı 7. hafta bitti bu arada..ama bak dediğim gibi sen önce bi derin nefes al kendini sıkmayerimseniben

ÇOK TŞK EDERİM İNŞ OLMAM ADET 11 ŞUBATA OLMAM GEREK ADETLERİM ÇOK DÜZENLİ HİÇ ŞAŞMAZ KISMET İNŞ BU AY HSYSL KIRIKLIĞI YAŞAMAM CANIM ÇOK SAOL DESTEĞİN İÇİN SEVGİYLE KALyerimseniben

X