Favori Radyo Programlariniz

radyo 7 de gölge nın sıkı takıpcsıyımdır sesı huzur verıyor yıllardır....bazı akşamlarda eğlenmek için birebir olan bay j ye takılırımm...radyo dınlemek bır ayrıcalıktır

Lovely Greek Radio ve arada TurkiyemFm Almanyadaki yayinini dinliyorum ( cekerse cogu zaman cekmior kaydirigubbakcemile3)

tabiki serdar yayında yaff bayılıorum programa 1e kadar uyqusuz bırakıo ama sabahları murat erdini dinlemedende qüne baslamıyorum cok kalıteli 1 radyo programı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben denk gelirsem best fm'de A-rıza show'u dinliyorum.eskiden muzo'yla yastık sohbetine müptelaydım artık dinlemez oldum.

kral fm de bedirhan gökçe...hafta içi her gece saat 11-01 arası...adamın sesine ve şiirlerine bayılıyorum....sohbetinede bir harika....

radyo 7 de gölge nın sıkı takıpcsıyımdır sesı huzur verıyor yıllardır....bazı akşamlarda eğlenmek için birebir olan bay j ye takılırımm...radyo dınlemek bır ayrıcalıktır

ya bu gölge yi çok duydum birde kahramanı...banada çok methedildi...merak ediyorum...acaba hangi günler ve saat kaçta olduğunu söyleyebilir misin???

pal fm sabahları 7 9 arası levent erimle bana günaydın deme şiddetle tavsiye ederimhihoyyyt

Cenk - Erdem =) Power FM'de
Bu adamlar yıllar yılı saçmalar birlikte biz de ölürüz onlara anlamadım ki ne güzel saçmalamaktır bu. =)

zekirdek
matrax ı çok dinlerdim artık fırsat bulursam dinliyorum
çünkü çok geç
ama bayılıyorum o programa

alem efem, sabah ve akşam nihat ı dinliyorum, serviste deli gibi kendi kendime gülüyorum, tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…