Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

kesinlikle bende öle düşünüyorum mustafa gözden kaybolduğu an elini bırakır

süper bir bölümdü kızlar bari mustafa artık hata üstüne hata yapmayı bıraksa da şimdiki olcak çocuğuna sahip çıksa. diğer kız da iyi üzülüyorum ona ben

Dolap Münir Mustafa'yı arayıp silah bende, ama önce savcıya çıkar ifadeni verirsin sonra silahı alırsın dedi.
Mustafanın ifade sahnesini göremedim ben
Ne dedi acep ifadesinde uyuntu

İyi oldu mıstafayabeter olsuuunniyi yaptı Kerim'in elini tuttu gittin Fatmagül.Kerim de yaralı kolunu sallaya sallaya gidiyor hey allahım yaa ama çok yakıştılar
Erdo hapishaneye ortamına hemen ayak uydurdu Selim tırsağı gibi yabancılık çekmedi

süper bir bölümdü kızlar bari mustafa artık hata üstüne hata yapmayı bıraksa da şimdiki olcak çocuğuna sahip çıksa. diğer kız da iyi üzülüyorum ona ben

kızlar farkettiyseniz f.s.ne? filmi ile dizisi arasındaki en bariz fark kerimin karakteri
ve filmde mustafa diye biri yok
yani şöyle ki , dizideki kerim ,filmdeki kerimin iyi insancıl yönünü oynuyor
dizideki mustafa karakteri ise filmdeki keriminbütün kötü yönlerini oynuyor temsil ediyor

o tecavüzcülerle işbirliği içerisinde olması, para için onlara yardım etmesi, sevgilisinin hamile kalması filan

hani filmde f.gül hamile kalıyor ve kerim onu dövüp çocuğu düşürmesine neden oluyor vs..
dizide de böyle olacak bence
musti eve dönecek bir şekilde asunun bebeği aldırmadığını farkedecek ve döverek çocuğu düşürmesine neden olacak
sonrasında asu şikayetçi olmaz
ve musti asu aşkı artık filizlenip musti ( belki ) insan olmaya başlar diye düşünüyorum

Son düzenleme:
kerim bence boşuna heveslenme fatmagül haftaya ççemkirmeye başlar

erdo,şerepsizsinfelan ama seviyorm seni ya.abi o konuşma tarzın yok mu bitiyorum

ebe nnine,azçakal değilsn varyA kapacan avukatı yakışır

mukaddes,formuna döndü gene.ya sen nassı bi kadınsn

mısttafa,senii işkence yaparak öldürsünler.ne ses,ne oyunculukkişilik desen havadageberesin

mıstafanın annesi teyze allasen bi sus ya.herkesi küçük görme.oğlun bu haldeyse hepsi senn suçunddır dır dır:84:bi sus lan

sormayın ben o hapishane sahnesinde çok güldüm erdoğanın hallerine erdoğan çorap yıkıyo he selimede diyo ya dur daha bu iyi günlerimiz erdoğan çok sinsi biri hapiste bile aklı şeytanlığa çalışıyo
ben vuralın ifadesini çok merak ediyorum ne diycek
ayrıca bu fatmagülle kerim yakınlaşana kadar sezon finale girer sonra bekle 3 ay
oysaki biz onun her bölümde kuytu köşede sevişmesine nekadar alışmıştık

erdo,yanardöner zatenbi şekilde bulur yolunuo selim yok mu o selim tam pislük

bencee kerimgil,o kulubede sevişecekler

dün otelde oda ayırımı yaparlarken diyorum karı koca fatmagülle kerim kalsınlar rahmiyle mukaddes avukatlada ebe nine işte

ya bumuymuş sevgilisi soktayım o fatmagülse buda yarmagül olur ancak ee yakıstılar o zaman.

birinci koptuğum sahne erdoğan hapisde kendini hırpalayan adama yatarken allah rahatlık versin abi dedi ya adam da sus yalaka dedi ya çok güldüm , erdoğan çok fena nasılda işini biliyor.
ikinci güldüğüm sahne de fatmagülün kırkpınar güreşçileri gibi mıstığın üzerine atlamasıydı.:))

ah mukaddes sen yokmusun ne oldu simdi anlamiyorum kerimle fatmagülü yakınlastırmaya ugrasıyodu simdide fatmagülü dolduruyo kerimi kötülüyo Allahtan fatmagùl kafası karısmadan malum sahne yasdndı nasıl atladı fatmagül mustafaya alaşagı etti koca adamı
ay bide o selim Allahm ne korkak ne tırsak bi adamdır zaten sapsarı sevimsz bu korkak halleriyle iyice antipatik oldu
asudaya yazık ya

Çok güzel analiz etmişsin. Asu ve Mustafa karakterleri orjinal filmdeki Kerim ve Fatmagül ü temsil ediyor sanki. Asu Mustafa ya karşı ezik olması onca kabalığına hoyratlığına rağmen yanından ayrılmaması, filmdeki Fatmagül ün ezikliğini temsil ediyor. Mustafa nın kıskançlığı, öfkesi psikopatlığı falan da filmdeki Kerim i temsil ediyor sanki. Belki senaristlerde bu karakterleri ortaya çıkarırken böyle düşünmüştür.

Bence Musti Asu ve bebeğine sahip çıksın, onları yanına alıp herkesten (özellikle anasından) çok uzak bir yerlere gitsin, belki kaybettiği insanlığını böyle geri kazanır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…