Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

şu kerimin aşk dilenmesinden bıktım gururlu ol azcık

ya mukaddes onca şeye rağmen geldi oturdu baş köşeye.haspamda bi hava bi havabu hatundaan iyi politikacı olur

ya fatmgül o ne haftalıktır yahu :82:gitti altın aldı bi de ehliyet alcakne kadar para aldı merak ettm

asuyada gelen vrdu giden vurduanacım eski işine dön:26:yazık bu kıza yaa

vural çok gerçekçi oynuyo:78:diziden çıkmasn o

fatmagül zarfa bakarken yanlis hatirlamiyorsam 300 tl vardi..bende adamda iyi veriyormus dedim :))

eğer 300 lira haftalık almışsa çok iyi valla fatmagül altında alır keriide alır

28.bölüm tüyolar 1..
KERİM: Ne haber?
FATMAGÜL: Sana sormalı?
tüyolar 2..
KERİM: Yüzüğün nerde?
FATMAGÜL: Takmayı unutmuşum

bu repliğe bakılırsa f.gül kerimle vural'ı gördüğünü söylemeyecek ve kerim'den uzaklaşacak.Dolayısıyla kerim'in durumu açıklama gibi şansı olmayacak. f.gül bu sefer çemkirmicek ama uzaklaşıp soğuk davranacak. bu durum da en az 14 nisana kadar sürer.ebe nine o güne randevu aldı doktordan. sezon finaline kadar aşk meşk yok. hehe benim senaryom da bu kızlar

bu dizinin de aşk-ı memnu daki gibi sponsoru clinique miş. clinique beren saati takip ediyor heralde

[video=youtube;DfhkXV8l51Q]http://www.youtube.com/watch?v=DfhkXV8l51Q[/video]

uff ya niye böle yapioylar yaaa tam hersey düzelecekti

aynen ya, bu kadar da tesadüf olamaz yani tam birşeyler oluyordu aralarında...yazık kerime ya. onun yerinde olmak istemezdim neden vuralla tokalaştıysa, ne gerek vardı

Son düzenleme:
onları şikayetmi edecek yoksa kendinimi ihbar edecek.ama kendisi suçlu değilki.çok saçma olur.neyse en azından fatmagül gördüğünü söylemiş.

beren saat türkiyenin yıldızlarından çıkmıştı ya kerimde oradan çıkmış şaşırdım doğrusu

h[video=youtube;dO5uZTTJr84]http://www.youtube.com/watch?v=dO5uZTTJr84[/video]

beren saat türkiyenin yıldızlarından çıkmıştı ya kerimde oradan çıkmış şaşırdım doğrusu

evet engin akyürek 1. olmuş beren 2.,ben de ilk duyduğumda şaşırmıştım..
engin akyüre ilk yabancı damatta oynamıştı,pek ilgi çeken bir karakter değildi,

evet ya ben de şaşırdım. ben o yarışmaya bakıyordum.Kerim ne kadar tipsizmiş. o eski halini görünce soğur gibi oldum ıyy.ama şimdi yakışıklı....

Son düzenleme:
evet engin akyürek 1. olmuş beren 2.,ben de ilk duyduğumda şaşırmıştım..
engin akyüre ilk yabancı damatta oynamıştı,pek ilgi çeken bir karakter değildi,

aa yabancı damatta mı?hatırladım şimdi.ay ne tipsiz silik bir şeydi.şimdi ise jön olmuş. baya bir gelişme var

aa yabancı damatta mı?hatırladım şimdi.ay ne tipsiz silik bir şeydi.şimdi ise jön olmuş. baya bir gelişme var

ben engin akyüreği yabancı damat dizisinde de beğeniyordum bence o dönemde yakışıklıydı ama biraz zayıftı saçlar kısaydı.şimdi kilo almış saç uzatmış tarz yapmış kendine daha bir yakışıklı olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…