Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

valla ben beğendim ağlamasını bihterken çok daha farklıydı ağlama sahneleri şimdi daha farklı ve gayet başarılıydı bana göre

erdoğana sinir oldum ya ne yapacaksa yapsın kerime niye bulaşıyorki

offf ya yemek de iptal şimdi.f.gül tam da kerime güvenmeye başlamışken sil baştan. şu senaristler beni sinir etmeye başladı

offf ya yemek de iptal şimdi.f.gül tam da kerime güvenmeye başlamışken sil baştan. şu senaristler beni sinir etmeye başladı

harbiden yaaa offf iyice saçmaladılar tam dizi değişiyor diyoruz al yine başa döndük hep aynı hep aynı bütün sezon boyunca fatmagülün triplerini çekicez

harbiden yaaa offf iyice saçmaladılar tam dizi değişiyor diyoruz al yine başa döndük hep aynı hep aynı bütün sezon boyunca fatmagülün triplerini çekicez

Off ya bende sinir oldum bu senaristlere

Biz Fatmagül ün gülen yüzünü görmek için, kaç bölüm bekledik şimdi sil baştan en başa reva mı bu izleyiciye. Yine mi trip izleyeceğiz...

sıkıldım artık şu diziyi izlerken gerilmekten...moralimin bozulup sinirimi eşimden oğlumdan almaktan yaaa...ya adam gibi sevgiyle gitsin şu dizi ya da hep böle iç karartıcı saçmalıklarla devam etsin...

erdoğanın bu kadar kerim mustafa takıntısından bıktım artık....
yemin ediyorum kendime perşembe akşamları başka dizi bulucam bakmicam şu diziye...

yönetmen çok başarısız bence...kendi fikrim...bu kadar da olmaz dedirtiyor...kerim neden sarılsın ki vurala..hadi elini sıktı anladık ama öle sarılmalar falan öffffff....

şu diziyi bir meltem için izledim sesi duruşu masumluğu için bide ebe nine...ama gerçkten sinirlerim zıpladı gene....

bende fatmagül kerime maaşıyla hediye alır falan filan derken kadın yemeğe gitmicek akşama pöfff...bu işin sonu gne mustafaya döncek fatmagül bakın görün...bu kadar saçma işte...doldum artık yaaa aman beee...gece gece...öfff..artık yaz tatiline kadar devam eder fatmagülün laf sokmaları suratsızlığı yavvvv...bu yapılır mı yaaa....nasıl kurgu bu yaaaa..hayatımda bu kadar ağır ve saçma ilerleyen bi dizi görmedim...

Son düzenleme:
pfff şimdi işin yoksa fatmagülün suratsızlını izleee,inşallah bizim düşündümüz gibi fazla abartmaz fato durumu anlar dinler önce..vural veda etti evet kesin intihar etcek.ama ölmücek kesin..
bide bu dizide ne dikkatimi çekti fato ve rahmi haricindekiler hep tek çocuk,,vural,kerim,erdoğan,selim,meltem,emre,murat bile :) kimsenin kardeşi yok :))

başbakanımız 3 dedikçe herkes tek çocukda ısrarlı

aman onların kardeşleri olsaydı bir de onların hikayelerini izlemek zorunda kalırdık.yok anam yok benim kalbim dayanmazdı.Zaten bu kadarı bile yetip artıyor

ay şok oldum.aynı şeyi bende diziyi izlerken düşünmüştüm.şaşırdım şimdi

bende deli oldum ya kerim ne desede derdini anlatamaz artık.fatmagül çekilmez olur iyice.bence sezon finalinde başlayacak aşkları

başbakanımız 3 dedikçe herkes tek çocukda ısrarlı

e öyle 3 çocuk demekle olmaz tabii..
o 3 çocuğa bit kadar maaşlarla nasıl bakılacak acaba..
insanlar kira mı versin,faturaları mı ödemeye uğraşsın yoksa..
yok olamaz işte bu koşullarda!
yaşam standardı yükselmeli bi kere halkın..

ben kendimi mutlu hissettim bu bölümde çokne güzel olmaya başladılar ama..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…