Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

kerim sonunda söyledi. oh be.artık fatmagül'e kaldı gerisi.Bir de kızlar vural, münir'i patakladıktan sonraorada ne dedi?anlayamadım.

ohbeeee ellerine sağlık salihhhh dayaği yedi tıpış tıpış dönüyor mukaddes fatma gülne yapacak acaba

aslında fatmagül haklı aynı şey benim başıma gelse sanırım affetmek çok zor olurdu yada ben hiç affetmezdim kerime daha kötü davranırdım

bu bölüm çok baydı yaaa.
bıktım artık rahminin mukaddesin hikayesinden. yaşaranların hayatı daha zevkli.

evet bence hepsi anladı ama onlar bir kılıfına uydururlar yaşaran onlar birbirlerinin ayıplarını kapatmakta ustalar

kocası anladı ama siğerlerinden şüpheliydim. ya o kocasının gözleri ne öyle, makyajla falan kapatamazlarmı o siyahlıkları çok kötü duruyor.

fatmagül yine tersler bence kerimi sırf gıcıklığından aslında içten içe kıskanıyo artık,bide kristin çıkacak başımıza belki onun gelmesi fatmagülün duygularını harekete geçirir,aslında geçirsede iyi olur çünkü birazda başkalarının sorunları yerine aşk izleyelim bu gidişle bunlar sezon sonuna anca öpüşürler

meltemin kuzenin hiçbir çekici yanı yok, enise bile ondan çekici duruyor. koskoca adamlar bu kız için niye kavga ediyorlar anlamıyorum.

kızlar asu için sermaye dendi ya çok güldüm. döner sermaye, duran sermaye

mustafanın annesiyle babası fatmagül tecavüze uğradı diye oğullarına layık görememişlerdi,
şimdi gördüler oğullarının layığını
mukaddes tıppış tıppış dönecek demiştim,kendi ayaklarıyla dönecekti aslında rahmiyi arayacaktı sonra aynada kendine baktı yüzünde darp izleriyle gitmeye utandı,burnu sürttü geldi dicekler diye,kendi ayaklarıyla geldi sayıyorum
fatmagülle kerim mercanlı gıdaya geldiklerinde salihin babası torunlara aldım dedi,fatmagül çıktı dışarı adamın iki tane çocuğu varmış dedi bu hata gözümden kaçmadı
son sahne daha önceki bölümde de yokmuydu yav,orda seni seviyorum dememişti ama bunda dedi,son sahneyi çok beğendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…