Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ben ağladım valla rahmi ağlayınca.yazık adama.bu selimde ne pasif ya bön bön bakıyor sadece başka hiçbir tepki göstermiyor.erdoğanda coştu iyice gözünü hırs büyüdü çok tehlikeli oldu artıkın

Bu bölümde resmen reklam arası dizi izledik neydi öyle ya sürekli reklam zaten 9 u da geçti başladı sonra her 10-15 dk da bir reklam kopuk kopuk. Dizi nerdeyse ilerlemedi yani Mustafa'nın vurulma olayı da olmasa hiçbirşey yoktu tüm dizi boyunca aynı akşamı izledik gündüz de birkaç şey oldu ve bitti. Ne kadar yavaş akıyor dizi yaa..

Bu akşama gelince Rahmi'ye bende çok üzüldüm. En baştan böyle birşey olduğunu biliyordum sürpriz olmadı. Arada bir espri de koymuşlardı neyse ki.. eskiye döndüler Mukaddes'in bebeğinin doğduğu zamana Rahmi alıyor bebeği Fatmagül'ün kucağına veriyor ve diyor ki sen hala oldun hala anne yarısıdırr teyze değilmiydi o yahuuu tabii ki adamın saflığını resmetmişler hem de komedi olmuş güzel de olmuş. Erdoğan iyice çıldırdı ama Münir konusunda kesinlikle Erdoğan'a hak veriyoruım onun hoşlandığını bile bile yaklaştı kıza. Ohh iyi yaptı kızı uyararak ama Mustafa'nın suçu ne ki bıçaklattı. Valla adam iyice delirdi. Ama amcası olmasaydı ve de Münir çoktan cezaevindeydi Mustafa olayında nasılda saklanıyordu amcasının arkasına.

mukaddesi reddetti salih,tersledi attı ya..
karşıma bi daha çıkma,seni mahvederim falan dedi..
bu sebeple mukaddes,utancından aldı çocuğunu kaçtı gitti bence..
hoş,o kadının utanmayı bilebileceğini de sanmıyorum ya.. eğer böyleyse,'senaryo işte' dicem valla..

rahmiyle muratın sarılma sahnelerinde gözyaşlarıma hakim olamadım

fatmagülün küçüklüğünü gösteririkrn kızın yüzü gösterilmedi ayrıca 12 aşındaki çocuk için çok uzun boy değil mi

fatmagülün küçüklüğünü gösteririkrn kızın yüzü gösterilmedi ayrıca 12 aşındaki çocuk için çok uzun boy değil mi

evet göstermediler. Boy değil de Beren'in sesini kıza da yapıştırmışlardı çok yapaydı 12 yaşındaki kzın normal sesini verselerdi daha iyiydi. Bir de Mukaddes ile tanışmaya giderken saçları aynı topanmıştı yandna küçük lasitkle, aylar sonra da Mukaddes doğum yaptığında saçlar hala aynıydı. Bir de nasıl bir toplama şekliyse ben hiç öyle bir saç toplama şekli görmedim ayoll kulak yanlarındna küçük lastikle toplanmış çok kötüydü... Küçük kız süsü vercekler diye batırmışlar.

şimdi fatmagülün yıkımı mı daha büyük yoksa rahminin mi?? ikisi de çok kötü darbe yedi,
mukaddes evde kalsa utancından ezilecekti,üste çıkmak için böyle bişey yaptı sanırım,rahminin de fatmagülün de murattan vazgeçmiceğini biliyor,ayağına gelmelerini istiyor sanırım..

bence de fatmagülün ve rahminin murat'tan vazgeçmeyeceklerini biliyor. onları ayağına getirtmek istiyor.

bende reklam olayına sinir oldun neden böyle yaptılar bu bölüm

mukaddese bak rahminin paralarının üstüne koncak ev ve mandıra rahminindi sattı paraları aldı kendine bide benim param var diyo

bu dizi basbayya mukaddesin hikayesine dondu. gecmizi hatirlarkne fatmagulun yuzunu gostermemeleri ve ayrica o yeni dogan bebegin bukadar buyuk gozukmesi komigime gitti. cok yavas ilerledi dizi ve ikide bir reklam girdi araya. dun kisacasi cok skldim ben yaa

bir de 12 yaşındaki bir kız için o boy çok uzundu,fatmagül şimdi de o boyda,demekki 12 yaşından sonra hiç uzamamış,yüzünü göstermemelerine gelince fatmagüla benzeyen bir kız bulsalardı ya,bebeğin çok büyük olması benim de dikkatimi çekti..

evet yaa o bebek neydi öyle yenidoğan demeye bin şahit ister en az 6 aylıktı be fatmaglün kucağına sığmıyordu zor tuttu kızacağız he yaa tüm paralar Mukaddes'teydi aldı paraları vıınn.. Resmen Fatmagül'ü sattı parasını aldı. Bir de kendini nasıl acındırıyor. Hadi başta neden Fatmagül'e sürekli almaz seni Mustafa dediğini anladık ama sonrasında Fatmagül'e bu haksızlığı yapmamalıydı bunları başka şekilde yaşayan biri olarak ama nasılsa Yaşaranlar kendini kurtarır bari bedeli olsun istedi demekki .Rezil kadınn.Ama dönmesini istesinler diye gittiğini sanmıyorum dedi ya çocuğa zaten yeni hayatımız olacak diye. Artık o evde yeri olamayacağını anladı hiçbirşey eskisi gibi olamaz ee para da var ne buracak o aşağılayıcı bakışlara maruz kalacak. O adamdan hala medet umuyorsa yuh derim arttık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…