Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bu diyalogda bile çemkiren bir fato gördüm ben

FATMAGUL: Sessizce cık, uyandırma kimseyi..
FATMAGUL: Hiii!
KERİM: Afedersin..
Çok afedersin..
FATMAGUL: Git elini yuzunu yıka.. Kendine gel.

fatma.g kerimin gitmeyeceğindn emin olduğu için bu kadar çok çemkiriyor bence :97:

merhaba dızıyı seyredemedım mısafır vardı.ozetle neler oldugunu anlatırmısınız.sadece cocuk rahmıden degılmıs onu anladım.sımdıden tesekkurler.rıca edıyorum arkadaslar anlatırsanızz sevınırım....

Fatmagül işe başladı.Kerim iş yerine uğradı,yüzüğü gördü.Fatmagül eve gelince de yüzüğü çıkarmadı.Kerim sevindi.Tabi yengesi yüzüğü takmışsın falan deyince.Yine çemkirmeye başladı.Kimse yanlış anlamasın,ele güne karşı görünsün diye taktım diye bağırdı.Meltem mustafayla konuşmaya gitti.onu işyerinden aldı.Bir yere oturdular.Ne olur bana doğru söyle fatmagül kerimle mi gitti.selimler sadece ona yardımmı ediyor dedi.mustafa da evet doğru dedi.meltem çok sevindi.şüpheleri son buldu.meltemin ailesi geldi.meltem annesine artık rahatım dedi.akşam hep beraber bir yerde yemek yiyeceklerdi.mustafa yeri öğrendi.o da eniseyle gitti.orada selam verdi.meltemin babasına çalışanımız diye tanıttılar.sonra rıfat yaşaran ben bi yanına gideyim rahat olsun dedi.yanına geldi ne yaptığını sanıyorsun dedi.Mustafa da sizin gelebildiğiniz yerlerde ben de yemek yiyorum dedi. bu arada kerim de eve bilgisayar aldı.komşu çocuğu var ya bir tane onunla kerim interneti kudular.kerim çoktan bakmıyorum bi maillerime bakıyım dedi.yabancı bir kızdan mail gelmiş arkadaşıymış.yeniyılda istanbuldayım görüşelim falan yazmış.birde ikisinin fotosunu yollamış.fatmagül evde değildi o sırada.komşu çocuğu abi bu kim ne iş falan dedi.tabi yenge de duyuyor.kerim eski bir arkadaş dedi.kız tel yollamış kerim çıktı aradı.ingilizce konuştu tabi.yenge dinledi.ing. olunca anlamadı.üf anlamıyorum dedi.ebe nine de arkadaşı turist gelmişti dedi.kerim kıza evlendim dedi.istanbula gelince görüşelim dedi.birşey planladılar da anlamadım.tabi yenge fatmagül gelince söyledi tahmin edersiniz.fatmagül resmen kıskandı.bu arada interneti kurarlarken facebooktan bahsettiler.ilkokul arkadaşlarını falan buluyorsun deyince yenge benim ilkokul arkadaşım vardı salih mercanl bir bakın dedi.buldular.sonra kendisi gizlice baktı.şirketi falan varmış adresi aldı.geçmişi gösterdiler.sevgilisiymiş.hamile kalmış.adam aldıralım falan diyor.yengeyi evlenme vaadiyle kandırmış anlıyacağın.bu da hamileyken galiba rahmiyle evlenmiş.dizinin sonunda o adrese gitti yenge.ha bir de kerim araba almış.fatmagülü iş yerinden aldı.arabayla gittiler eve.gelirken kitapçıya uğradılar.

berenin fan sitesinde ne var bilmiyorum ama bentüyoları set calsanı bir yakınımdan alıyorum.. mesela fatmagül hergün yemeğe mukadedes ile cıkıyormus cok iyi anlasıyorlarms. engin ile beren pek konusmuyormus.. engin cok tatlı ve cok samimiymiş. herkese bol bol gülücük dağıtıyormus

senin ve benim yazdiklarim replikler (ben ordan alinti yapiyorum)birisi ayni tuyolari orayada yaziyor

annaaaa bu ne firüsfirüs yaziiii ama ben seyrettim fragmanı hönk oldum heee nesse youtubeden bakabilirsiniz arkidişler

bulamıyorum yeni fragmanı? kaçıncı bölümdü kızlar bu yeni bölüm ?

üsteki linke tıklamya korktum açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…