Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

evt yaa o ne pis bi temizlik şekli öyle.. sözde yerleri sildi ama oradan kerim geçti kendi kaç kez geçti halıyı yerlere süre süre tozları yaya yaya gitti geldi
bi de kerimi beğenmiyo haspam bulmuş ta bunuyo evde kalasıca

Son düzenleme:
yaptığı temizlik benim de dikkatimi çekti,berenin evde temizlik yapmadığı belli oldu:))

bencede kerim zaten verilen tüyolardada belli
o saatte oraya kadar gecelikle gitmiş tırıs tırıs geni döner şimdi o fatmagül :97:
ben olsam "Keriimmm çok korktum" diyip sarılırdım

kizlar isigin rengi mavi gibi? polis falan olmasin?

buarada fatmagul kerime gitti ilk, abisigile giderdi normalde her ne olursa olsun :))

Son düzenleme:
gıcık fatoo o kadar rahatsızsan kerimden adını anmayıp heyy diyecek kadar nefret ediyorsan çalma kapısını :95::95::95: hem bu kafayla giderse fato kerimi de kaptırır elin kızına diyeyim şimdiden ben

Son düzenleme:
niye abisini fln uyandırmıyor bana tuhaf geldi,gidip kerimden yardım istemesi,en olmadı ebenıne ye giderdi.

bi de ışıklar mavi ne biliim.

kizlar fatmagul farkinda olmadan (icgudusel) kerime kostu, cunku biliyorki anca o kurtarabilir onu.

niye abisini fln uyandırmıyor bana tuhaf geldi,gidip kerimden yardım istemesi,en olmadı ebenıne ye giderdi.

bi de ışıklar mavi ne biliim.

Belki abisi, yengesi evde yoktur.

bencede kızlar ya evde kimse yok herkes yine memlekete falan gitti
ya da polis falan ama polis ne için izlesn ki onları yoksa o da mı fatmagülle kerimin ayrı evlerde yatıp yatmadığına mı bakacak belki o ev sahipleri çocuk görüp söylemiştr çok saçma bir tahmin oldu sanırım

ayhh yok artık polise bak , peker pekmez mi geldi acabaaaa

ayhh yok artık polise bak , peker pekmez mi geldi acabaaaa

aynen katılıorum

ama bu tecavüz haberni falan gördüler ya belki bir iz peşinde onları sıkıştıracak sonra hem evlisinz hemde aynı evde kalmıorsnz karın evden kaçıp gidio falan filan die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…