Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

o mustafaya ne demeli?
fatmagülü istemedi, gitti KENDI BILEREK ISTEYEREK yüzlerce adamla birlikte olan kadina sahip cikti.

kisiliksiz herif, parayi gördü kafayi tirlatti. fatmagülün üzerinden sefa sürecek adam

kiyamam Kerim nasilda izliyor fatmagulu hanfendi
cemkirmese artik bencede ii olcak

Son bölümler diziye heycan geldi

dünki bölümde fatmagül kerim aşkının sinyallerini aldık hadi inşallah bakalım

kerimede çok üzülüyorum çocukcağızın ömrünü yediler

mustafayla asunun öpüştüğünü göremedim babam vardı zaplamak zorunda kaldım
ayrıca babamın yüzünden sonunuda göremedim tutturdu lale devrini izliycem diye
dedim haftaya perşembe eve geç geliyosun

buarada fatmagül o aptal mavi şalı niye öyle saklıyo sularda yüzdürüyo anlamış değilim;
mustafada zaten kopmuş bağlayana aşk olsun gümlüycekler yaşaranlar haberi yok

Bu mustafa gibi namus fukarası o kadar çok erkek var ki ..
kadınlarına , kızlarına zorla tecavuz edılınce onları kirlenmiş ,
gunahkar sayıp kabullenemez sahıp cıkamazlar ,
ama elin o.. nu kader mahkumu bilmem ne diye kollarına alır ,
sahıplenerek , o dunyadan cıkarmayı erkeklık sanarlar ...

benim tahminim de öyle cnm,asuya seni de rahat yaşatacam dedi ya,onun senetlerini ödeyip kendi kadını yapacak,fatmagül için herşeyi unutabilecek misin ,artık bize göre değil cinsinden sözler söyleyen babasına ve annesine büyük bir ders olacak

beren saat deodorant reklamnda yine oynayacakmış
600 bin dolar almış

setten son bilgiler:)

arkadaslar su an sette olan bir arkadasım kerimin parmağına alyans taktığını söyledii

bence mustafanın suyu ısınıyor fazla olmaya başladı yaşaranlar fazla yaşatmaz onu çok rezil adammış yaaa para ne kadar değiştirdi sevdiği kadının namusundn para kazanıyor fatoyu kabul etmedi asuya gidiyor utanmazz

münir ilk defa doğru bir söz söyledi,mustafaya dedi ya bu kadar para bile seni delirtmeye yetmiş fazlası olsa tımarhanelik olurdun, ordada işine yaramazdı para diye.nasıl cozuttu böyle ya zaten hiç hoşlanmamıştım o adamdan soğuk şey nolacak,asu bile ona fazla bence

hahahahahh mukaddes reklamlara başlamış turkcell reklamında oynuyor şimdi gördüm gülben ergenle

dizi ile ilgili değil ama şu var beren mukaddes ile çok iyi anlasıyormus kımseyle pek ılgılenmıyormus sette.. engin akyürek de herkese gülücük saçıyormus:)

başaranlarmi ?

kerimin konuşmasını duydumu fato ben orayı anlamadım kızlar:26:

fatmagul duymadi ama onun orda oldugunu farketti bence cunku kerim oraya yeni geldiginde fatmagul kafasini biraz kaldirir gibi bisey yapti, ona gostermelik bandanayi suya birakti bilerek yani

mustafanin sahneleri cok komik yaaa

aslinda fatmagulun kerime yuz vermemesi iyi bence, baksaniza azicik yuz bulunca bile hemen sirnasti, erkek degilmi hepsiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…