Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Akşamki bölüm yine sıradan dı
Ama face teki tüyolar doğruysa haftaya heyecanlanmaya başlıyor gibi
İlgilenenlere yaz<ayım tüyoları
13.BÖLÜM TÜYOLAR

Her ne kadar vizesini alsada Kerim gideceği için çok huzursuzdur.Ev sahiplerinin şüphelerini dindirmek için tüm aile ev sahiplerine misafirliğe gider.Kerim gitmeden son kez fgül ile konuşmak ister.Asunun yolu Emre sayesinde Fgül ve Kerim ile kesişir.Beraber güzel bir gün geçirirler.Asu soruları ile... fgülü sıkıştırır.Kerim gitmeden fgüle mektup bırakır.Artık Kerim yola çıkmıştır.Fakat karşı koyamadığı duyguları gitmesine izin vermez.Üstelik bu duygular artık sir olmaktan çıkmıştır.

kızlar bana bi özet geçermisiniz.
daha doğrusu fragmanda fatmagülün oturmuş çığrınırken başında dolanan kimdi

ismiyle acayip sükse yaptı film ama beklenilen gibi bir etkisi yok fazla çok sıradan gidiyor.sıkmaya başladı

mukaddesin memelerinden...
mustafanın avel avel bakışlarından...
fatmagülün ağzını ayıra ayıra ağlmasından...
abinin eblekliğinden...
keremin züppek züppek yürüme tarzından..
sapık çocukların konuşma tarzlarından (ağızların yaya yaya konuşuolar ya sarı kafalar)
ve dizinin hala aynı yerde dönüp dolaşmasından
gına geldi

Çok yaşa canım ya çok güldüm aynen öyle hislerime tercüman olmuşsun

teprikler duygularımıza tercümaan oldunuz:81::81:

birde dikkatimi cekti dizi basindan beri kerim'e yemek yedirmiyorlar hep yarida birakiyor zavalli deri montta yaz kis ustunde :)) yazin kollarini kesip yelek yapsin bari

Asu kim. Emre kim.:26:

Ne yazmışki mektupta Kerim acaba.

Hooof iyice saçmaladı he, iyiki izlememişim bu bölüm.

Asu kim. Emre kim.:26:

Ne yazmışki mektupta Kerim acaba.

Hooof iyice saçmaladı he, iyiki izlememişim bu bölüm.

Asu eskort kız..Emre de komşuları olan çocuk heralde..Hani köyden tanıyolardı onları..

birde dikkatimi cekti dizi basindan beri kerim'e yemek yedirmiyorlar hep yarida birakiyor zavalli deri montta yaz kis ustunde :)) yazin kollarini kesip yelek yapsin bari

oğlan çocugu bide alimallah düşer bi yeri öle karşıdan baka baka

hani kerim ağlıyodu ya kayıkta fatmagülde uyanıp dışarı çıktı aglaya aglaya o sahne çok güzeldi yaaaaaaaaa çok duygulandım orda

Erdogan : Yani köprüyü gecene kadar ayiya amca diyecegiz

Bu replik hosuma gitti.
Komik buluyorum bu $ap$al sapigi

şu Asu nun kartı da herkesin cüzdanında var..yakında 155 polis imdattan daha çok asunun numarası bilinecek zannımca..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…