Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

çıldırcam artık biraz dizi hızlansın yaaa fatmagül sürekli suratsız bir şekilde dolaşıyoo. sürekli çeyizine bakıp ağlıyo böle sürüyo hep yaa. bu arada şu erdoğanın oldugu sahnelerde gülmekten ölüyorum adam sanki hiç bişi olmamış gibi konuşması yok mu gülmekten ölüyorum ona yaaa

evet ya hiç aksiyon yok..fatmagül bölüm boyunca 2 cümle kuryor toplamda..hiç böyle hayal etmemiştim ben bu diziyi

ilk defa dün akşam tekrarını izledim dizinin çok hoşuma gitti
bir de hızlansa daha güzel olacak tabi
bu arada kerim fatmagüle karşı birşeyler hissetmeye başladı sanırım ama fatmagül hala mustafa için ağlayıp duruyor
benim gözümde kerim mustafadan daha masum
fatmagül asıl mustafadan nefret etmeli bence

ALLAHIM beren saate yazik günah ya, günden güne dahada sonuk kaliyor dizide
nasil kabul etmis bu rölü hala anlamiyorum, oyunculugunu göstermiyor bile
miy miy miyy, siz benim hayatimi kararttiniz, miy miy miyyy siz benim hayallerimi caldiniz.
cok SIKICI dizi :97:

Ayy tecavüze uğramış bir kız nasıl davranabilir ki? Hem de öyle böyle değil 3 kişi birden saldırdı kıza. Hayalleri olan, gencecik, masum bir kıza... Oyuncuların da işi zor valla. İyi ki bir kere Bihter oldu, millet kutulamadı etkisinden.

ay içimi karartıyor bu dizi..
nereye nasıl bağlıycaklar merak ediyorum :)
yarım bölüm izledim bütün olayı çözdüm

kızlarrrrr yarışma bölümüne alyanslar yarışıyor die bir yarışma önerdim katılmak isteyenleri bekleriz

kerim hem mert hemde bin kat yakısıklı:S ve dürüst yaptgı şeylerden doluyo çocuk her gün kahroluyo diğerleri gibi değilki

kerim hem mert hemde bin kat yakısıklı:S ve dürüst yaptgı şeylerden doluyo çocuk her gün kahroluyo diğerleri gibi değilki

aynen katılıyorum
zatan yakışıklılık konusunda mustafayla kıyaslanmaz bilekerim özellikle bu dizide çok karizmtik

eeyy gidi aşkı memnu eyy beren eyy kaç kişi olurdu sayfada şimdi kmsecikler yokk... dizi bayıyo beni ama izliyorum sıkıntıdan başka bişe yok bugn işte...

kızlar sanırım erdogan yasarana asık oluyorum yaaa bole baktıkca ıcım erıyor fena oluyorum ayyyy bıde onunla kendımı yanyana dusunemıorum bn brz kazulet gıbıyımde oda byaaa mınyon boyu fln kac acep:26:

kızlar sanırım erdogan yasarana asık oluyorum yaaa bole baktıkca ıcım erıyor fena oluyorum ayyyy bıde onunla kendımı yanyana dusunemıorum bn brz kazulet gıbıyımde oda byaaa mınyon boyu fln kac acep:26:

Sen daha iyilerine layıksın bırak o senin peşinden koşsun kuzum ya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…